2703
2553
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1889100 بازدید | 158120 پست
شب بیست و یکم خواندن دسته جمعی زیارت عاشورااااااا  ساعت ۹ شب به نیت شهید سعید سامانلو بچه ها ...

😍😍😍😍ببین کی اومده

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس منم فردا میخرم با اینکه میشه روز ۱۵ پری ولی میخرم برام دعا کن تروخدا .....باید کیت چطوره بشه ک مث ...

آره بخر مخصوصا چون میگی تنبلی تخمدان داری ماها بخاطر تنبلی دیر تخمک هامون فعال میشه برای من افتاد ب ۱۸ پری یکی از دوستام هم تنبلی داشت ۲۰ پری تخمک گذاری داشت

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
پس منم فردا میخرم با اینکه میشه روز ۱۵ پری ولی میخرم برام دعا کن تروخدا .....باید کیت چطوره بشه ک مث ...

روزی ک دو تا خط پررنگ بشه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
2456
چی بهتر از دعای دیگران😍 میشه شما هم برای من دعا کنید🙏🙏 الان به خدا نزدیک‌تر هستید🌷🌷

حتما عزیزم به روی چشمم.  دعا میکنم واست دلت شاد میشه من متمعن هستم 🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿

♥️
منم تنبلی تخمدان بودم و ماهی ک حامله شدم رفتم سونو ۱۱ پری اصلا فولیکول نداشتم و کیست بود فقط  ...

عکسشو اینجا بزاری راهنماییت میکنن

ولی من از روز ۱۱ شروع کردم خودم کاملا متوجه میشدم ک هرروز یک تکه پررنگ‌تر میشد و روز ۱۷ دیگه خیلی پررنگ شد و روز ۱۸ دوباره کمرنگ شد فهمیدم ک آزاد شده 

روزی ک دو تا خط پررنگ بشه

اهان ممنون  عزیزم مادر شدن خودتم مبارک

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2714
اهان ممنون  عزیزم مادر شدن خودتم مبارک

مرسی عزیزم قسمت خودت

والله من اقدام م از نوع توکل بود .  اومدم تو تاپیک گفتم بچه ها میشه دعا کنید حامله بشم ؟ بچه گ ...

سانی جان خداروشکر رفتی آنومالی دختر خوشگلمون سالم بود😍😙....دعاکن منم این ماه ماه آخر انتظارم باشه گلم خیلی دلم نی نی میخاد بخدااا😭😭😭😭😭

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
چشم عزیزم به روی چشمم . حتما واست دعا میکنیم دو تایمون 🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏

مرسی مهربونم فدات😘😘❤❤

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
دوستان عزیزممممم . ممنون از همگی برای دعای خیرتون.  خدا رو شکر همه چیز خوب خوب بود.  جنسیت ...

ابایی جانم مبارکت باشه هه.. 

خدارشکر از اینکه به دلخواه شما بوده... انشاااااله که سالم صالح باشه... 🥰🙏🏻🌹برا ی منم دعاکن 💓🥰🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
شب بیست و یکم خواندن دسته جمعی زیارت عاشورااااااا  ساعت ۹ شب به نیت شهید سعید سامانلو بچه ها ...

وااای مرضیه جون

تو رو خدا باش و راهنماییمون کن

دعای خیلیا پشت سر شماو لوبیا جون هس

خدا خیرتون بده

سلام بچها چرا اومدین اینجا من نبودم چند روزه ؟[/QUOTE]

بودم چند روزه ؟

سلام رژان جان خوبی؟عزیزم یسوال داشتم من رفتم دکتر بهش گفتم 6،7ماه اقدامم نمیشه بهم لتروزل..متفورمین و آمپول آزاد سازی داد..متفورینو گفتن دختر زایی میاره منم به امید خدا اگه خدا بخاد میخام تلاشمو برا اولی کنم اگه پسر شد دیگه تو دومی استرس نداشته باشم...الان من متفورمین و نخورم مشکل ایجاد میشه؟؟راستی برام سونو ننوشت گفت13سیکلت آزاد سازیو بزن...طبق سونو ماه قبلم گفت که روز10سیکل فولی21داشتم ...شما تجربت زیاده بنظرت آزاد سازی بدون سونو میشه زد؟بعد روز13دیر نیست؟ببخش سرتو درد اوردم گلم ممنون میشم راهنماییم کنی استرس گرفتم سر این قضیه

برا خودت و نی نی آیت الکرسی میخونم

دوستان دیگه ام اگه نظری داشتن بگین تروخدا

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
2706