2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898642 بازدید | 158260 پست
فدات شم عزیزم الهی آمین😍🙏 الهی خدا دامن تورو هم سبز کنه عزیزم😘♥

ممنون عزیزم🥰🌹💓

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
من هفته پنج بارداری بودم دیروزلک داشتم قهوه ای ودل دردامروزتقریباخونریزی یعنی دستمال میذارم اونجام م ...

سلام عزیزم اصلا سونو نرفتی؟

بتا چند بود؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله من اقدام م از نوع توکل بود .  اومدم تو تاپیک گفتم بچه ها میشه دعا کنید حامله بشم ؟ بچه گ ...

چی بهتر از دعای دیگران😍 میشه شما هم برای من دعا کنید🙏🙏 الان به خدا نزدیک‌تر هستید🌷🌷

کیت استفاده کردی؟ سونو رفتی؟ از کجا می‌دونی قبل ۱۴ تخمک گذاری شده خود من فکر میکردم ۱۲ تا ۱۴ تخمک ...

کیت نزدم ولی سنو ماه قبل زدم با لترزول امپول یه فولیک ۲۰ داشتم یدونه ۱۴،۱۲،۱۰.....و تنبلی تخمدان دارم سمت چپ لیست خیلی ریز دارم یکشنبه گذشته عکس رنگی رحم گرفتم ک خوب بود الانم رابطه فقط ۱۱ سیکل داشتم تا الان کار داشتم وقت نکردم 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2728
😂😂😂😂 این نازش زیاده .  مرضیه نازش هم مثل خودش دوست داشتنی هست 🤗🤗🤗😍😍

بیخود میکنه🤣🤣

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
چند روز دیگه میشم ۲۸

همسنیم

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
من هفته پنج بارداری بودم دیروزلک داشتم قهوه ای ودل دردامروزتقریباخونریزی یعنی دستمال میذارم اونجام م ...

من که بهت گفتم عزیزم پیگیری کن..احتمال زیاد خارج از رحم بوده شما پنج هفته نبودی عزیزم شما شش هفته تموم بودی شما میاید از وقتی اقدام کردی حساب میکنی در صورتی که هفته های بارداری از روز اول آخرین پریود حساب میشه...شما رفتی سونو چیزی تو رحمت ندیدن درصورتی که شش هفته باید ساک حتما دیده میشد.میشد.میشد.بنظر من خداروشکر کن که خودش داره دفع میشه چون خارج از رحم اگه خونریزی نکنی وخودش دفع نشه میزنه لولتو میترکونه....همین الانم نباید بیخیال باشی باید بری یه روز درمیون آزمایش تیتر بتا بدی که برسه بصفر .....ان شاالله که هرچی خیر وصلاحته همون بشه

کیت استفاده کردی؟ سونو رفتی؟ از کجا می‌دونی قبل ۱۴ تخمک گذاری شده خود من فکر میکردم ۱۲ تا ۱۴ تخمک ...

پری هات منظم بود ...سیکلت چند روزه بود 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2738
دوستان عزیزممممم . ممنون از همگی برای دعای خیرتون.  خدا رو شکر همه چیز خوب خوب بود.  جنسیت ...

بخدا اشک پر چشام شد 🥺😍به دختر قشنگت بگو برامون دعا کنه😍😍🥺🥺

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
انشاله الانم زدم منفی بود شایدم مشکلی پیش اومده برام اصلا علائمم ندارم

امیدتو از دست نده همین ک پری نیومده جای امید هست

خدا از دهنت بشنوه عزییییزم😍😘😘 ان شاءالله هممون این ماه با خبرای خوب بیایم اینجا...😉♥♥ ای خد ...

ایشالله 😍😍😍الهی امین🥰🥰💓💓💗❣❣❤❤

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
آره عزیزم منم 19سیکلمه. من دوبار بیبی زدم بخاطر آمپول مثبت شده     تا این حد عجولم یعنی & ...

عزیزم....ان شاالله که مثبت واقعی رو ببینی چند روز دیگه....منم بزور دارم تحمل میکنم  

کیت نزدم ولی سنو ماه قبل زدم با لترزول امپول یه فولیک ۲۰ داشتم یدونه ۱۴،۱۲،۱۰.....و تنبلی تخمدان دار ...

منم تنبلی تخمدان بودم و ماهی ک حامله شدم رفتم سونو ۱۱ پری اصلا فولیکول نداشتم و کیست بود فقط 

همینجوری شروع کردم ب کیت زدن ک روز ۱۷ رفت رو اوج و اقدام کردیم چ حامله شدم اصلا فکرشو نمیکردم بشم چون فولیکول نداشتم

پری هات منظم بود ...سیکلت چند روزه بود 

بله همیشه ۲۶ دیگه نهایت ۲۸ روزه میشد 

هر تاریخی ک پری میشدم ماه بعد دو تا چهار روز جلو مینداختم

منم تنبلی تخمدان بودم و ماهی ک حامله شدم رفتم سونو ۱۱ پری اصلا فولیکول نداشتم و کیست بود فقط  ...

پس منم فردا میخرم با اینکه میشه روز ۱۵ پری ولی میخرم برام دعا کن تروخدا .....باید کیت چطوره بشه ک مثبت باشه

2706