2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898195 بازدید | 158242 پست
دوستان عزیزممممم . ممنون از همگی برای دعای خیرتون.  خدا رو شکر همه چیز خوب خوب بود.  جنسیت ...

واااای دختر خیییلی خوشحال شدم برات😍😍😍😘

الهی بسلامتی دنیا بیاد و همو آغوش بگیرین♥🌺

دست راستتو رو سر منم بکش😊😁 منم خدا بخواد دختر میخوام♥♥♥♥♥♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از ۱۲هم باید اقدام میکردی... نمیدونم والا... به نظرم دیگه دیره الان واسه پسر ممکنه ریسک باشه... اگ ...

برام مهم جنسیت ولی اخه ۱۱ رفتم سنو گفت ۳۰ تا ۳۶ برواقدام بعد گفت ۱۴ پریودیتم میتونی بری موندم چیکارکنم شوهرمم نمیتونم راضی کنم بزار ماه دیگه چون شش ساله همش امروز فردا میکردیم شرایط جور نبود برام دعا کن یعنی الان اگه هم بشه روجنسیت تاثیر داره ؟

واااای دختر خیییلی خوشحال شدم برات😍😍😍😘 الهی بسلامتی دنیا بیاد و همو آغوش بگیرین♥🌺 دست راستتو ...

الاهی امین انشالله عزیزم به امید خدا که دلت شاد شاد میشه 🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿

♥️
2738
دوستان عزیزممممم . ممنون از همگی برای دعای خیرتون.  خدا رو شکر همه چیز خوب خوب بود.  جنسیت ...

اخ جان دلم مبارکت باشه....صاحب یه پرنسس ناز و خوشگل شدی‌....انشالله که به سلامت بغلش کنی....ناز دخترت بکشی🥰

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
همین دوفاستون رو که قطع کردی... سه روز بعدش پری میاد... اگه زوده سه روز دیگه... چند شب دیگه دوفاستون ...

مرسی عزیزم از راهنماییت سریع رفتم قرص و خریدم، مشکلی ایجاد نمیکنه عزیزم؟ 

ای جاانم😍😍 خداروشکررر

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
اخ جان دلم مبارکت باشه....صاحب یه پرنسس ناز و خوشگل شدی‌....انشالله که به سلامت بغلش کنی....ناز دختر ...

الاهی دورت بگردم . انشالله واسه شما شادی کنیم توی تاپیک به زودی 🧿🧿🧿🙏🙏🙏

♥️
2706