2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898816 بازدید | 158260 پست
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه من تازه واردم، من قراره این ماه iui انجام بدم باید 30ام پریود میش ...

همین دوفاستون رو که قطع کردی... سه روز بعدش پری میاد... اگه زوده سه روز دیگه... چند شب دیگه دوفاستون رو بخور

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها سانی نیامد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم...چشم سعی میکنم ولی نمیشه سخته...بخدا برای اولی ماه دوم باردار بودم اصلا فکرشم نمیکردم برا ...

استرس خیلی بده... اول از نظر روانی خودت رو آروم کن و از اقداماتت لذت ببر بجای اینکه استرس داشته باشی... مطمئن باش زود نتیجه میگیری

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2731
میشه این یکی سونو هم حدس بزنید

یه کاربر هست به نام

ramin۰۹ اون حدسش درست تره 

اگه میتونی تگش کن

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
😅😅 ان شاالله ۴ سالش بشه دومی رو میارم

انشالله...حتمن تا پیش دبستان اولی اقدام کن...خدایی بزرگتر میشن سختر کار ادم....من که خودم قاصدک همش میگم چی میخاستم چی شد🥺من پیش دبستان اقدام میخاستم که کرونا امو واقعن وحشت کردم اولش...پارسال هم که دیگه کلاس اول انلاین و بعدش شروع کردم بساط اسپرم پیش امد🥺 انگار نوبت من رسید هر اتفاقی تو دنیا بود امد سرم....کلاس اول که بهترین خاطره ادم تو اونه اینجور شد...قاصدک الان دو ساله تو حال خودم نیستم انگار توی یک‌ حباب دارم‌زندگی تمام فکر خیالم شده حامله شدن...فقط تو ظاهر سرپا هستم..انقد سخته چشمای بچه ات رو نگاه کنی که تمام وجودش یه خواهر یا برادر میخاد میبینی هرچقدرم اسباب بازی و وسیله داره بازم حسرت میخوره.. خیلی برام دعا کن با نی نی قشنگ تو دلت😘

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2738
خدا حفظش کنه یه داداشی هم بهش بده ایشالا  پس تقریبا هم سنیم من 67 ایم تازگیا خیلی احساس پیری م ...

قربونت عزیزم انشاله به امیدخدا انشاله شماهم باردار بشی بزودی 

چرا حس پیری حالا حالاها جوونیم 😉

همه رو بچین کنار هم لطفا... اینجوری معلوم نیست داره اوج میره یا آزاد شده

اولی را دوازدهم زدم دومی را سیزدهم دوتا که چسبیدن بهم را امروز ۱۴ صبح وبعد از ظهر زدم عزیزم ممنون میشم  راهنماییم کنید 

اولی را دوازدهم زدم دومی را سیزدهم دوتا که چسبیدن بهم را امروز ۱۴ صبح وبعد از ظهر زدم عزیزم ممنون می ...

کمرنگ شده،آزاد شده

مکس دیر نشون میده

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706