2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897401 بازدید | 158223 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من باید روز سوم برم برا سنو و گرفتن دارو برا ای یو ای یا ای وی اف بعد باید دوم پریود بشم ولی هیچ خبری نیست من میخوام زودتر پریود بشم که به تطیلی نخورم دوباره یه ماه بیفته عقب کارام 

میشه راهنمایم کنید که چی بخورم زودنر پریئد بشم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
خانما ممنون میشم سوال منم جواب بدید  من ترشحم قطع شده روز دوشنیه یازدهم پریودیم بود رفتم ینو گ ...

عزیزم گفت مکس دیر منفی میشه

اگه درد و ترشح تخمک گزاری نداری یا ترشح ابکی داری یعنی تخمکت ازاد شده

ان شاءالله خدا گل پسری بهت ببخشه 

کاش ما چند نفر هم باردار میشدیم بعد قفل میشد از دست آدمهای بی جنبه ....کاش مرضیه بیاد همه امیدم برای دیدن کیت ها به اون بود ......

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..

از ظهر من نبودم چی شده مرضیه کجاست لوبیا کجاست😭😭😭😭

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
شریت زعفرون غلیظ 

والا خوردم از دیروز هیچ خبری نیست 

لعنت به پریودی نا منظم و این تعطیلی ها

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
خانما ممنون میشم سوال منم جواب بدید  من ترشحم قطع شده روز دوشنیه یازدهم پریودیم بود رفتم ینو گ ...

کیتت که مثبته ولی منم روز دوازده رفتم سونو فولیکول ٢٠ داشتم ١٢ و١٣ ترشح داشتم...تخمکم ١٤ آزاد شد آخر شب...از درد پهلویی که گرفتم فهمیدم.فهمیدم.کیتمم رو اوج بود صبح ١٤...احتمالا شما امروز که روز سیزده میشه آزاد کردی

2706