2410
2553
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

1889268 بازدید | 158120 پست

سلام دوستان.🌹🌹🌹

ضمن تشکر از لوبیا جون بابت تاپیک فوق العاده ای که داشتن اما به خاطر یک سری بی مهری ها صلاح دیدن تاپیک رو قفل کنند ما مامان های آینده اینجا جمع شدیم تا در کنار هم باشیم و به همدیگه کمک کنیم. بحث تعیین جنسیت اینجا مطرح نیست چون تعیین جنسیت فقط دست خداست اگه کسی خیلی روی این مسئله حساسه بهتره تحت نظر دکتر باشه تا بعدا خشم و عصبانیتش رو سر بقیه خالی نکنه.❤❤

انشاءالله تمان منتظرا دستشون پر شه همین طور خودم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

😭😭😭😂😂😂😂اینا اشک شوووووقهههه

ممنون دنیا جونننننییی♥♥♥♥♥🥰🥰🥰🥰💓💓💓

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2714

سلام من تازه وارد تاپیک قبلی شده بودم میشه بگید کیا هنوز اقدام نکردن و قراره تازه اقدام کنن من میخوام قبل اقدام رژیم بگیرم به نظرتون تاثیر بدی داشته باشه رو اقدامم?

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
سلام دوستان، از بچه های تاپیک لوبیا هر کیو میشناسید تگ کنید لطفا @mamanerosha      ...

ممنون

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

خانما ممنون میشم سوال منم جواب بدید 

من ترشحم قطع شده روز دوشنیه یازدهم پریودیم بود رفتم ینو گفت تخمک داری سمت چپ یه دونه خیلیم ترشح داشتم دیروز وامروزم کیت زدم ولی الان اصلا ترشح ندارم فردام روز چهاردهم یعنی تخمک دیگه ندارم برای جنسیت پسرم میخواستم 

چون ترشح ندارم اینم کیت امروز ودیروزم دوتاش این جور بود 

قربونت برم. اگه میتونی مرضیه رو تگ کن عزیزم هر کاری می کنم تگ نمیشه

من بلد نیستم امتحان کردم قبلا اصلا نتونستم 😬😬🥴🥴🙏🏻🙏🏻🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2706