2204
2217
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 505107 بازدید | 54292 پست
مرسی از همدردیت عزیزم.... دلم واسه شوهرم سوخت رنگش پرید یهو باورش نمیشد😭 دلم خیلی گرفته... ستایش ج ...

قربون دلت

میفهمم حالتو. شاید کامل درکت نکنم ولی خودمم یه منتظرم🤦‍♀️

امیدوارم همین ماه نی نی دلخواهت بیاد تو دلت🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام بچه ها،شبتون بخیر،من رفتم ان تی و خداروشکر خوب بود،فقط جفتم پایین بود و یک کیست تخمدان هم داشتم ...

سلام عزیزم خوبی منم گفتن جفتم پایین دکترم گفت می‌ره بالا خودش

برای شما جنسیت و گفت ؟

ضربان قلبش چنده ؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
برای منم جا باز کنید کنار خودتون🤣🤣🤣

جای تو که تو قلب ماست خانم😍😍😘😘

تو دیگه به امید خدا بین ماها نیستی اسمت میره تو لیست باردارها🙏😍😍😍 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

[QUOTE=217306931]جای تو که تو قلب ماست خانم😍😍😘😘 تو دیگه به امید خدا بین ماها نیستی اسمت میره تو لیست باردارها🙏 ...[/QUOT]

پری در کمین منه از رگ‌گردنم ب من نزدیکتر🤣🤣🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه

سلام خانوما ...

میشه به سوال های منم جواب بدین ممنون میشم من این تاپیک رو تازه دیدم

من ۴ساله ک ازدواج کردم میخوام اردیبهشت ماه سال اینده اقدام کنم برا بارداری 

از کی باید برم برا ازمایش های قبل از بارداری و اینا؟(من ی کیست شکلاتی ۳۰ میل سمت چپ دارم ک دکتر گفت چون علائمی نداره دست بهش نزن معمولا با زایمان دفع میشه)

ی سوال دیگه هم دارم اینکه من همسرم عاشق بچه دوقلو هس میگه بریم دکتر ببینیم راهی هس ک بچه دوقلو بشه مثل مصرف داروی خاصی یا رژیم خاصی این واقعا راهی داره؟!

[QUOTE=217306931]جای تو که تو قلب ماست خانم😍😍😘😘 تو دیگه به امید خدا بین ماها نیستی اسمت میره تو ...

ان شاءلله که 9ماه ازت دورمیشه..بعد اون تو زایشگاه بعد از زایمان نی نی قشنگت تشریف میاره🙏

سلام دوستان من تازه این دورهمیو پیدا کردم  برای تعیین جنسیت پسر  چ موقع از تخمک گذاری با ...

عزیزم برو تاپیک لوبیا سه صفحه اولشو بخون.. بعدش اگه سوال داشتی بیا اینجا بپرس. 

ان شالله که با اولین اقدامت گل پسرت بیاد تو دلت🙏

2050
مرسی عزیز دلم از پاسخگوییت.باورت نمیشه کمرم داره میشکنه از بس که درد میکنه درد خیلی بد و عجیبیه که خ ...

فداتم عزیز.

اگه روغن ماساژ داری،مثل روغن زیتون،روغن سیاهدونه،یا بادوم ....

بده همسرت بماله از کمر تا پشت گردنت ،بعد یه لباس گرم بپوش و پشت و پهلوتو گرم بگیر،خوب میشی.

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜پرنسس دوم زندگیمون ،تو راهه💜خداجونم صحیح و سالم بزارش تو بغلم.
مرسی عزیزم  ببخشید کحا باید پیدا کنم؟تاپیکشو؟

نمیدونم چرا هر کار میکنم لینکش نمیاد🤦‍♀️

بچه ها کسی میتونه لینک تاپیک لوبیا رو بزاره؟ 

اهاااااان .امروز استوری گذاشته.الان دیدم.ولی  در مورد ذخیره اسپرم هیچی نگفته.

آره کاش اونم توضیح بده

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
به نظر منم برا اقدام پسر گزینه اول عالیه 

کدوم یکی یعنی؟؟؟

با اقدام پشت سر هم موافقی شما مثلا ۳ ۴ شب پشت هم؟؟

والا آدم گیج میشه چیکار کنه سرگردون وحیرونیم تو این راه. خدا کمکمون کنه.

ان‌شاالله خواسته دلمون با مصلحت خدا یکی باشه به حق محمد

فقط خدا باید تو سرنوشتمون قرار بده تا بشه وگرنه زمین به آسمون بره نمیشه 

الهی خدا برامون بخواد به حق محمد 

مرسی عزیزم  ببخشید کحا باید پیدا کنم؟تاپیکشو؟

ببین این عنوان وبالا تو قسمت ذره بین یا همون جستجو بنویسی واست میاره👇

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

فداتم عزیز. اگه روغن ماساژ داری،مثل روغن زیتون،روغن سیاهدونه،یا بادوم .... بده همسرت بماله از کمر ...

قربونت برم. ممنونم از لطفت.حتما این کارو میکنم💕⚘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...))                             به امید خدا پیش به سوی کاهش وزن......😊😊😊😊               شروع                هدف:۵۷کیلو  وزن:۸۰کیلو....۷۸.۲۰۰......۷۷.۴۰۰.....۷۶.۲۰۰....۷۵.۸۰۰....۷۵.۳۰۰...۷۳.۵۰۰.......۷۲.۶۰۰......۷۱.۸۰۰......۷۱.۱۰۰....۷۰.۶۰۰.....۷۰.۳۰۰....۶۹.۵۰۰
کدوم یکی یعنی؟؟؟ با اقدام پشت سر هم موافقی شما مثلا ۳ ۴ شب پشت هم؟؟

نه با اقدام زیاد موافق نیستم.

نهایت دیگه ۳ تا.

همون که امپول ازاد سازی بزنی،بعد دو اقدام داشته باشی.

یکی ۲۴ ساعت بعد امپول ،یکی ۳۶ ساعت بعد بهترین روشه. 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜پرنسس دوم زندگیمون ،تو راهه💜خداجونم صحیح و سالم بزارش تو بغلم.
1718