2726
عنوان

اونایی که نامادری هستن بیان لطفا کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 23 پست
خیلی مراقب باش... بشین مطالعه کم تا باد بگیری... با مشاور صحبت کن... مشاوره بهزیستی رایگانه میتونی ز ...

دقیقا منم همین احساس کردم بعضی وقتا حس میکنم خیلی دوس داره منو پیش پدرش خراب کنه از بحثامون دعواهامون ناراحت نمیشه خوشحال میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا همین امروز حس کردم عمدا کانالا رو گذاشته باباش ببینه اذیتم کنه 

ببین وقتی شدی نامادری تا آخر هم نامادری میمونی... رابطه تو با شوهرت حفظ کن زیاد ریز نشو تو کارای پسرش... اگه تو با شوهرت خوب باشی.. شوهرتم اجازه نمیده بهت بی احترامی کنه ولی اوقات تلخی هم نکن باهاش چون اونم گناه داره. 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
ببین وقتی شدی نامادری تا آخر هم نامادری میمونی... رابطه تو با شوهرت حفظ کن زیاد ریز نشو تو کارای پسر ...

میگی مثلا الان این کانالارو دیدم آروم پاک میکردم و به خودشو شوهرمم نمیگفتم درسته؟

2728
میگی مثلا الان این کانالارو دیدم آروم پاک میکردم و به خودشو شوهرمم نمیگفتم درسته؟

به خودش نباید میگفتی ولی به شوهرت اره اونم بخاطر اینکه باهاش در مورد این مسائل باهاش صحبت کنه. با دعوا هیچی درست نمیشه 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
اصلا خوشم نمیادحقیقت رو پنهان کنم آدم باید با واقعیت زندگی کنه این یه حقیقت هست که من مادر واقعی این ...

مادر فقط اونی نیست که بچه دنبا میاره اونی که هم بزرگش میکنه مادر اون بچه هست خیلی ها از مادر خونی خودشون خیر نمیبینن ولی میبینی بهترشو از مادر ناتنیشون میبینن 

مثلا همین امروز حس کردم عمدا کانالا رو گذاشته باباش ببینه اذیتم کنه 

بی شک اینکه کانال ها رو باز گذاشته عمدی بوده به قصد دیدن خودش نبوده باهات لج داره اون حق داره از دید خودش لج کنه چون دلش میخواسته مادر خودش کنار پدرش باشه و انچنان سنی نداشته که جدا شدن اسیب دیده الان داره نشون میده باید مشاور کمکت کنه بزرگتر بشه میتونه بیشتر اذیتت کنه 

بله پسرها تو همچین سن هایی سرکش میشن و فلان ولی مورد شما داستانش فرق داره و یه ادم متخصص اینکاره باید کمکت کنه 

بهترین روش تربیتی سکوته که من از خیلیا دیدم حتی خودمم با بچه ۱۸ ماهم اینطورم .شاید یه سری بگن چی میفهمه یا خیلی حرفای دیگه .اما من بچم کاری کنه اشتباه باشه دوست نداشته باشم یه اخم میکنم و رد میشم حتی گاهی ببینم از سره لج گریه میکنه محل نمیدم و سریع آروم میشه .به نظرم تو هم نسبت بهش بی محلی کن .کاره اشتباه کرد یه اخم کن رد شو و سرسنگین بشو تا خودش بفهمه .به شوهرت بگو نمیخام دعوا کنم یا حرفی بزنم فقط سکوت میکنم که خودش کاره اشتباهشو بفهمه ...