2726
عنوان

تفاوت سنی ۱۵ سال

3509 بازدید | 136 پست

سلام بچه ها یه سوالی داشتم 

کسی هست تفاوت سنیش با همسرش زیاد باشه؟

یه خواستگار دارم که البته بیشتر مثل دوستیه تا خواستگار ۱۵ سال ازم بزرگ تره حس میکنم دارم عاشقش میشم🥺

نازنینم💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی داره چند سالتون باشه

ولی حتما قبل خواستگاری خودت یه مشاور برو مطرح کن باهاش این موضوع رو

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

۱۵ سال خیلیه 

هردوتون از دو دنیای متفاوت هستید 

شما اول جوونیتون و ایشون اول پیری 

اختلاف سنی نهایتا باید ۵ سال باشه که به تفاهم برسن 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

اره ۱۲ سال

بهتره ک کمتر باشه در کل

ولی ما موضوع جدی ایی ک مربوط ب سن باشه باهم نداریم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
۱۵ سال خیلیه  هردوتون از دو دنیای متفاوت هستید  شما اول جوونیتون و ایشون اول پیری  ...

شما ک نمیدونی اسی چند سالشه

شاید طرف مقابل اول سی سالگی باشه

که پیری حساب نمیشه🥴

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706