2137
2106
عنوان

چرا بارداری انقدر دردسر داره🥺

102 بازدید | 23 پست

اون ماه جفتم پایین بود این ماه هماتوم دارم 

آدم چجوری بدون استرس بگذرونه بارداری رو.والا کم اوردم خدا رحم کنه به ماه های آینده

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هماتوم چیزی نیس استراحت کن انشالله جذب میشه منم دارم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤

خیلی سخته بعدشم سخت تره بچه بیاد 

وزنش کمه مریض بشه تب داشته باشه

هیچی دیگه ب قبل برنمیگرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

هماتوم چیزی نیس استراحت کن انشالله جذب میشه منم دارم

میام تو سایت راجب هماتوم میخونم میبینم باعث سقط شده تو بعضی‌ها .منم که بدبختم نمیتونم صبح تا شب تو خونه دراز بکشم.باید کارای خودمو بکنم کم کمش روزی چندبار بخاطر غذای واسه خودم که مجبورم پاشم بپزم .ظرف بشورم.

همش میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2166
خیلی سخته بعدشم سخت تره بچه بیاد  وزنش کمه مریض بشه تب داشته باشه هیچی دیگه ب قبل برنمیگرده

مخصوصا اگه دست تنها باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میام تو سایت راجب هماتوم میخونم میبینم باعث سقط شده تو بعضی‌ها .منم که بدبختم نمیتونم صبح تا شب تو خ ...

اصلا هیچی نخون بیشتر نگران میشی بسپار بخدا انشالله سالم بدنیا میاد حدالامکان سعی کن استراحت کنی

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤
مخصوصا اگه دست تنها باشی

اره دقیقا 

شمام بچه اولتونه؟

من ک خیلی تنبل شدم میترسم ب هیچ کاری نرسم

همین الانم ب زور پا میشم غذا اینا میزارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تو فرشته نگهبان منی تو بهانه تحمل سختی هایم به خاطر تو میجنگم و کار میکنم عجیب است اشک هایم که بخاطر تو میریزند ارامم میکنند و در هر خنده شیرینت امید را حس میکنم دختر نازنینم دنیا مکانی تکراریست اما تکرار این روزها با وجود تو زیبا ترین تکرار زندگی ام است(خیلی دوست دارم قشنگم مطمعنا تو بیای دنیا قشنگ تر میشه برام)
اقدامش هم یه دردسر داره همش منتظری

اقدامش تازه آسانترین کارشه اگه سریع بگیره ولی بعد اون نه ماه نگرانیه همش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
اصلا هیچی نخون بیشتر نگران میشی بسپار بخدا انشالله سالم بدنیا میاد حدالامکان سعی کن استراحت کنی

خیلی نگرانم میترسم .تا حدی که بشه استراحتمو دارم .کاش چند نفر پشتم بودن .شوهرمم درک نمیکنه از سرکار میاد توقع داره همه چی خوب باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دقیقا  شمام بچه اولتونه؟ من ک خیلی تنبل شدم میترسم ب هیچ کاری نرسم همین الانم ب زور پا م ...

آره عزیزم بچه اولمه .آدم تو بارداری خب یکم سخنش میشه دیگه اولاش که کسل و بی حوصله میشی خوابت میاد حالت تهوع داری آخرشم آدم سنگین میشه نمیتونه فرز بشه خب .بعدشم بخاطر سلامتی بچه باید تو بارداری استراحت زیاد باشه و خسته نشی .عیب نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره عزیزم بچه اولمه .آدم تو بارداری خب یکم سخنش میشه دیگه اولاش که کسل و بی حوصله میشی خوابت میاد حا ...

همش استراحتم خونم کثیف میشه اصلا حوصله ندارم ی گرد گیری کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183
همش استراحتم خونم کثیف میشه اصلا حوصله ندارم ی گرد گیری کنم

فدای سرت عزیزم انرژی تو تموم نکن خودتو خسته نکن .هفته های آخر هستی خوشبحالت به زودی تموم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای سرت عزیزم انرژی تو تموم نکن خودتو خسته نکن .هفته های آخر هستی خوشبحالت به زودی تموم میشه

اره عزیزم خودمم باورم نمیشه چیزی نمونده تا نی نیمو ببینم

امروز مامانم اومد کل خونمو تمیز کرد دسش درد نکنه واقعا حالم از خونم بهم میخورد

دیگه نمیزارم ب اون حد کثیف بشه تا نینیم بیاد همه چی تمیز بمونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم خودمم باورم نمیشه چیزی نمونده تا نی نیمو ببینم امروز مامانم اومد کل خونمو تمیز کرد دسش در ...

دستش درد نکنه مامان گلت

.منم فقط ما مانم هست که بهم کمک کنه غیر از اون کسیو ندارم.

واسه منم دعا کن بچم سالم بیاد بغلم عزیزم🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دستش درد نکنه مامان گلت  .منم فقط ما مانم هست که بهم کمک کنه غیر از اون کسیو ندارم. واسه منم ...

جشم عزیزم حتما

خدا مادرا رو حفظ کنه واقعا مادرم کمک حالمه

نی تیتون پسره😍

اسم براش انتخاب کردی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2191