2726

من وقتی شروع میشه دمنوش اویشن پونه نعنا بابونه گل گاوزبون دارچین سیاهدونه میخورم همه اینا قاطیه دم میکنم

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره کلا عضلات و بافت رحم گرم بشن خیلی پریودی اسونتر میشه

مثلا ورزش کردن یا پیاده روی برای من خیلی موثره باعث میشه  رحم انقباضات رو آسونتر انجام بده

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

همه این دمنوشا گرمنو خونریزیو درد بیشتر میکنن این تجربه منه،واس کم شدن درد باید در طول ماه رحمو گرم کنی با تغذیه درست و این دمنوشا

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
همه این دمنوشا گرمنو خونریزیو درد بیشتر میکنن این تجربه منه،واس کم شدن درد باید در طول ماه رحمو گرم ...

مثلا چه تغذیه ای؟مثلا اصلا بستنی هندونه خیار از این چیزا نخوری کلا خیلی بده که

همه این دمنوشا گرمنو خونریزیو درد بیشتر میکنن این تجربه منه،واس کم شدن درد باید در طول ماه رحمو گرم ...

منظورت اینه قبل اینکه پریودی بشیم این دمنوش ها رو باید خورد و در طول پریودی نباید خورد؟

مثلا چه تغذیه ای؟مثلا اصلا بستنی هندونه خیار از این چیزا نخوری کلا خیلی بده که

اره ،کپسول گل مغربیم خیلی خوبه بخوری ، خیارو گوجه ولبنیات خیلی سرده مخصوصا تو فصل سرد، حتما با مصلحش بخور

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
منظورت اینه قبل اینکه پریودی بشیم این دمنوش ها رو باید خورد و در طول پریودی نباید خورد؟

منک هر بار خوردم موقع پریود خونریزیمو خیلی زیاد کرده اینا قائده اورن دیگ

تجربه من جوشونده رازیانه از ی هفته قبل پریودیه دردم میخوابه

پریود میشم نمیخورم دیگه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
گل مغربی برا چیه؟

برای درمان سندرم‌پیش قائدگی

2706