2137
2106

قرص وول وومن خیلی موثره

چقدرزیادی و زیبا نمیدانم ،اما فکرمیکنم خدا وقتی میخواسته نقاشیت کندبایک مشت نورتورا انداخته وسط ستاره ها،یاموقعی ک مزرعه میکشیده افتادی لای خوشه های گندم شاید هم رنگدانه پولک ماهی هایی،ک اینقدرمیدرخشی یادانه های سرخ اناری روی درخت های بهشت ،نمیدانم.. اما چقدرزیادی و زیبا..همسرمH♡

من وقتی شروع میشه دمنوش اویشن پونه نعنا بابونه گل گاوزبون دارچین سیاهدونه میخورم همه اینا قاطیه دم میکنم

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

همه این دمنوشا گرمنو خونریزیو درد بیشتر میکنن این تجربه منه،واس کم شدن درد باید در طول ماه رحمو گرم کنی با تغذیه درست و این دمنوشا

شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻

من ناشتا چای نبات میخورم و دیگه تا شبش دل درد ندارم

خدای عزیز و مهربانم سلااام.... خیلی دوستت دارم .... خدایا کمک کن همه مردم آرامش داشته باشن.... خدایا همه رو عاقبت بخیر کن دختر منم پیش اونا.... خدا جونم دخترم و شوهرمو خونوادمو به تو میسپرم که بزرگترین و تواناترینی .....خدای من خدای دانه های انار است .....
همه این دمنوشا گرمنو خونریزیو درد بیشتر میکنن این تجربه منه،واس کم شدن درد باید در طول ماه رحمو گرم ...

مثلا چه تغذیه ای؟مثلا اصلا بستنی هندونه خیار از این چیزا نخوری کلا خیلی بده که

همه این دمنوشا گرمنو خونریزیو درد بیشتر میکنن این تجربه منه،واس کم شدن درد باید در طول ماه رحمو گرم ...

منظورت اینه قبل اینکه پریودی بشیم این دمنوش ها رو باید خورد و در طول پریودی نباید خورد؟

مثلا چه تغذیه ای؟مثلا اصلا بستنی هندونه خیار از این چیزا نخوری کلا خیلی بده که

اره ،کپسول گل مغربیم خیلی خوبه بخوری ، خیارو گوجه ولبنیات خیلی سرده مخصوصا تو فصل سرد، حتما با مصلحش بخور

2165
منظورت اینه قبل اینکه پریودی بشیم این دمنوش ها رو باید خورد و در طول پریودی نباید خورد؟

منک هر بار خوردم موقع پریود خونریزیمو خیلی زیاد کرده اینا قائده اورن دیگ

2183