2737
2734
عنوان

حس خدا

87 بازدید | 18 پست

سلام دوستای عزیزم بیاید تجربه هایی از زندگی ک حضور خدا رو تو زندگیتون حس کردید(اتفاقی ناباورانه یا ....) برا بقیع بگید دل مون گرم بشه

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نماز شب خوندم و با تمام وجودم خدا رو حس کردم . با نمازشب به یقین میرسی که خدا وجود داره . و از روزی که نماز شب میخونم قشنگ متوجه محافظت خدا از خودم میشم. قشنگ منو محافظت میکنه ، وقتایی که دارم گناه میکنم انگار یکی بهم تلنگر میزنه که نکن. بعضی وقتا که خواب میمونم انگار یکی بیدارم میکنه . واقعا عجیب خدا خودشو بهت نشون میده وقتی نماز شب میخونی

من نماز شب خوندم و با تمام وجودم خدا رو حس کردم . با نمازشب به یقین میرسی که خدا وجود داره . و از رو ...

مرسی از تجربه قشنگت منم دلم خواس بخونم میتونم بپرسم چن وقته میخونی؟ تاثیرش رو از کی دیدی؟ تاحالا حاجت گرفتی ازش

2738
من بیشتر وقتها شاید هم همیشه وجودشو حس میکنم خیلی هوامو‌ داره بخصوص وقتی ناراحتم و میگم وقتی تو هستی ...

خوش ب حالت بنده مقربش هسی❤

من متوجه شده بودم شبایی که خواب میمونم یکی انگار بیدارم میکنه ، حتی یبار خیلی واضح یه نفر توی گوشم فوت کرد و از خواب پریدم وقت نماز شب بود . بعد از مدتی یه جایی خوندم اگه حال و هوای نماز شب داشته باشی خداوند ملائکه‌شو میفرسته که بیدارت کنن

مرسی از تجربه قشنگت منم دلم خواس بخونم میتونم بپرسم چن وقته میخونی؟ تاثیرش رو از کی دیدی؟ تاحالا حاج ...

یکساله که میخونم . اگه خوندی به نیت حاجت نخون ، قصدت فقط بندگی و عبادت خدا باشه . خدا خودش میدونه ما چه حاجتی داریم . نماز شب به شدت انسان رو پاک میکنه و حاجت رو براورده میکنه

هر مشکلی واسم پیش بیاد به امید وجودش حل میشه.پشتبیان من فقط خداست

من خیلی وقتا حس میکنم اصلا نمیبینه انقد تلاش و دعا هیچ🙁❤

یکساله که میخونم . اگه خوندی به نیت حاجت نخون ، قصدت فقط بندگی و عبادت خدا باشه . خدا خودش میدونه ما ...

ممنونم اره حق باشماست ولی خب نیاز ب کمک دارم اجرت با خدا❤ ممنون ک تحربتو در اختیارمون گذاشتی

2706