2726

کسی تو تاپیک ها نمیره زیاد نمیدونم چرا 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوهفته س دارم .هنوز عین جنازه م

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
2728

بعد ۲۰ روز دیگه میومدم پیش بقیه ولی بازم ماسک میزدم

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

من تا روز ۱۴ حال وخیمی داشتم روز ۲۰ به بعد بهتر شدم ولی سرفه و ضعف داشتم،الان هم دو ماه میگذره یکم به خودم فشار میارم سرفه میکنم،قلبم هم درد میکنه،خلاصه اگه علائم منو داشتی نترس طبیعیه

دو هفته

خیلی سریع پیگیر شدم

از همون اول که گلودرد داشتم

تست دادم منفی شد اینقد زود فهمیده بودم

بعدش رفتم ازمایش خون و اونجا مشخص شد

و سریع دارو نوشتن و استفاده کردم

ظرفام و جدا کردم 

الکل و مایع رقیق شده وایتکس تهیه کردم سرویس میرفتم شیر آب و در و دستگیره ها میزدم

اینقد زده بودم همه جا بوی الکل و وایتکس میداد

اصلا دست به هیچی نمیزدم

ماسک دوتا زدم حتی موقع خوابم درنمیاوردم فقط گاهی خودش درمیومد

دکترم تنها میرفتم

مامانم اتاق کناریم بود و بهم میرسید

اما خداروشکر ازم نگرفت

ظرفامم نمیدادم بشورن

من هفت هشت روزه خوب شدم ولی تا شونزده روز قرنطینه بودم تو اتاق کسی نگرفت خداروشکر بیماریمم نه سبک بود نه شدید متوسط

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2706