1874
2106

نکنه سایت بارداری مرداس🤔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

هنننن؟؟؟؟؟ 

اسمششششس نى نى سايته هااا

راجب باردارى و اينا هس

من يه جهان پر از رازم....シ                            جا داره یادی کنیم ازکسانی که زمانی کنار من بودندو امروز کنار من بودن آرزوشونهه ... من همینم که هستم🤞🏻شاخ نیستم چون گاو نیستم❌خاص نیستم چون عقده ندارم❌بالا نیستم چون پرچم نیستم❌فقط یه آدمم چیزی که خیلی‌ها نیستند😏ﻫـَـﺮ ﻭَﻗــﺖ ﺧــﻮﺍﺳــﺘــﮯﺍَﺯ ﺩَﺳــﺖ ﮐـﺴـﮯ ﻧــﺎﺭﺍﺣـَـﺖ✘ ﺑـﺸﮯ . .✘ ﺍﻭﻝ ﯾﮧ ﻧﮕﺎ ﺑﮧ↬ ﺳـﺮ ﺗـﺎ ﭘـﺎﺵ ﺑﻨـﺪﺍﺯ ↫ ✘ببین ﺍﺭﺯﺷـﺸـﻮ ﺩﺍﺭﻩﯾـﺎ ﻧـﮧ ! ✘😏خطرناك ترين خوردنى دنيا خوردن گول ظاهر آدماس🙃تنهايى  با ارزشه...چون خالى از انسان هاى بى ارزشه...✌🏻گاهى اوقات خوبه كه عين شيشه باشى زود بشكنى ولى بد ببرى😏بعضى چيزا گفتن نداره اما فهميدن كه داره ... بعضى از چيز هارو نگفته بفهم ...🚶🏻‍♀️⚫️نادان کتاب دید خیال کرد عالم است نادان به کشتی نشست پنداشت ناخداست⚫️از رفتنها دلگیر نشو! باورکن بسیاری از ماندنها، لیاقت میخواهد🙃🖤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

۱۲ سالته😐😐😐

ما درون یک کهکشانیم و                                                                         کهکشانی درون ماست !🔗                                     💚@tarsaw__💚@خسرو_ پرویز_هستم💚 شما دو نفر چرا بی خبر رفتین😕 زودی بیاید منتظرتونم :)

12سالته خاله؟؟😑😑😑برو عزیزم بخواب که درس داری برو

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

ع کی تا حالا 😐

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
2050
اینو راست گفتی از اسمش معلومه مال مرداس

😂😂😂😂

ما درون یک کهکشانیم و                                                                         کهکشانی درون ماست !🔗                                     💚@tarsaw__💚@خسرو_ پرویز_هستم💚 شما دو نفر چرا بی خبر رفتین😕 زودی بیاید منتظرتونم :)

۱۲ سالتع زیادی حرف زدیا برو ب فکر مدرسه باش 😐

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
2087

١٢سالته واس همون نميدونى 😂👏🏻

من يه جهان پر از رازم....シ                            جا داره یادی کنیم ازکسانی که زمانی کنار من بودندو امروز کنار من بودن آرزوشونهه ... من همینم که هستم🤞🏻شاخ نیستم چون گاو نیستم❌خاص نیستم چون عقده ندارم❌بالا نیستم چون پرچم نیستم❌فقط یه آدمم چیزی که خیلی‌ها نیستند😏ﻫـَـﺮ ﻭَﻗــﺖ ﺧــﻮﺍﺳــﺘــﮯﺍَﺯ ﺩَﺳــﺖ ﮐـﺴـﮯ ﻧــﺎﺭﺍﺣـَـﺖ✘ ﺑـﺸﮯ . .✘ ﺍﻭﻝ ﯾﮧ ﻧﮕﺎ ﺑﮧ↬ ﺳـﺮ ﺗـﺎ ﭘـﺎﺵ ﺑﻨـﺪﺍﺯ ↫ ✘ببین ﺍﺭﺯﺷـﺸـﻮ ﺩﺍﺭﻩﯾـﺎ ﻧـﮧ ! ✘😏خطرناك ترين خوردنى دنيا خوردن گول ظاهر آدماس🙃تنهايى  با ارزشه...چون خالى از انسان هاى بى ارزشه...✌🏻گاهى اوقات خوبه كه عين شيشه باشى زود بشكنى ولى بد ببرى😏بعضى چيزا گفتن نداره اما فهميدن كه داره ... بعضى از چيز هارو نگفته بفهم ...🚶🏻‍♀️⚫️نادان کتاب دید خیال کرد عالم است نادان به کشتی نشست پنداشت ناخداست⚫️از رفتنها دلگیر نشو! باورکن بسیاری از ماندنها، لیاقت میخواهد🙃🖤

بیا پایین بچه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2148