2726

مثلا دل درد نداره الان یا اروقش رو زده راحت خوابیده ی رب میذارم زمین مدام دست و پا میزنه بعد ی رب که ساکته شروع ب گریه کردن میکنه طبیعه بنطرتون کی اوکی میشه نگرانم بزرگتر هم ک میشه اینجوری باشه؟کی بچها اوکی میشن؟مثلا شبا باید حتما قنداق‌

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه با بزرگ شدنش مشکلاتش هم بزرگ میشه😂

من فقط مشکل گریه کردناش هس ک نمیدونم چطوری ارومش کنم مثلا اروق نمیزنه دل درد داره الانم درد ختنش هس کلا کلافگی هس ی ننی گرفتم مدام تو نی نی هس کل خواب من ۴ ساعت در روزع

2728
عزیزم یعنی وقتی خوابه بزاریش زمین بیدار میشه یا وقتی بیداره اینجوریه؟

اره با دست باز اصلا رو زمین نمیخوابه دست و پا میزنه و دست میزنه رو صورتش خواب نمیره و گریه میکنه

احتمالا فرزندت بغلی شده،دختر من هم اینطور بود،توی بغلم شاد و سرحال تا میزاشتمش زمین گریه میک د واقعا تا یکسال م.قع نهار خوردن هم توی بغلم بود،که دیگه کلافه شدم،عادتش دادم به اسباب بازی ،تا عادت بغلی بودن از سرش افتاد

اره با دست باز اصلا رو زمین نمیخوابه دست و پا میزنه و دست میزنه رو صورتش خواب نمیره و گریه میکنه

خب عزیرم عادت داره به قنداق من دخترم تا8ماهگیش بدون قنداق نمیخوابید دوشب تمام بیدار موند تا از قنداق گرفتمش تو هم بخوای از قنداق بگیریش چند شب طول میکشه ولی اگه تو بیراری بدون قنداق رو زمین اروم نمیگیره اون ی بحث دیگس

خب عزیرم عادت داره به قنداق من دخترم تا8ماهگیش بدون قنداق نمیخوابید دوشب تمام بیدار موند تا از قنداق ...

همون اروم نمیگیره

همون اروم نمیگیره

خب عزیزم بقلی شده .باصبر وحوصله سعی کن وقتی گذاشتیش زمین وگریه کرد همون رو زمین ساکتش کنی و بلندش نکنی حتی اگه شده شیرش رو همون روزمین بده درسته سخته فقط دورکز به همین روال ادامه بدی حل میشه تو اون دوروز تا بیداره بزار زمین بمونه هرچی گریه کرد بلندش نکن وسعی کن همون روزمین ساکتش کنی وفقط برا خواب بزاریش تو تخت مطمن باش نتیجه میگیری