2703
2553
عنوان

استغفرالله😫😫😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 19 پست
میگه اشتباهه امکان نداره درست باشه بگه اشتباهه اگر چند کاربر دیگه هم همین مشکل رو میداشتن میگفتم خب ...

۷۷ ۱۹هست اخرش

شما نی نی یار هستید و دسترسی دارید پس حتما رمز و شماره درست رو میدونید🥺🙏🏻

رمز هم از یک تا شیش زده بودم

۷۷ ۱۹هست اخرش شما نی نی یار هستید و دسترسی دارید پس حتما رمز و شماره درست رو میدونید🥺🙏🏻 رمز هم ...

رمز اشتباهه احتمالا عوض کردین یادتون رفته یا بازیابی کردین رمزو عوض کردین انجام شده همه رمزهایی که زدین رو امتحان کنین با مرورگرهای مختلف

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رمز اشتباهه احتمالا عوض کردین یادتون رفته یا بازیابی کردین رمزو عوض کردین انجام شده همه رمزهایی که ز ...

وای من همه رمز هایی که میشد امتحان کردم🤦🏼‍♀زدم بازیابی رمز عبور

ولی هرچی کد ارسال شده رو وارد میکردم میگفت اشتباهه چند بار نگاه کردم مطمین بودم درست میزنم

دوباره بازیابی انجام بدم

یا میتونید رمز رو خصوصی برام بفرستید؟😥😥

2720
وای من همه رمز هایی که میشد امتحان کردم🤦🏼‍♀زدم بازیابی رمز عبور ولی هرچی کد ارسال شده رو وارد میک ...

نمیشه فقط خودتون باید بازیابی کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌