2137
2106
عنوان

استغفرالله😫😫😠😠😠

174 بازدید | 19 پست

@نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_5    

تروخدا تگش کنید

کاربری قبلی من باز نمیشه

رمزو شماره رو درست میدم اما باز نمیشه  

کاربری @بیشونم    

بچه ها من کاربریمو خیلی دوست داشتم لطفا نی نی یار رو تگ کنید🥺🙏🏻🙏🏻

@negarem   @0نورا0   @_عاشق_حیوانات_   تگش کنید برام🥺

@نی_نی_یار_شب    

دوستمون کارتون داره 

چالش حرف ناشناسم            https://abzarek.ir/service-p/msg/134335.       مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط سیب زمینی پیازا ممنوع ❌😒

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

دوستمون نمیتونه وارد کاربریش شه کمک کنید لطفا♥️

تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم؛).         گر نباشد رنگ رویا بع چع دل باید سپرد:)!؟                               عین یع روباه بی نهایت فریبنده و زیبا اما بد ذات و مکار 🦊
2165

@نی_نی_یار_5   💙💫

اون می گفت‌که رفتن سخته.....                                          پس چرا به اسونی قصد رفتن کرده؟!                                    برو ولی اگه مثل من نبود برنگرد چون من دستم بنده:)!        #استاری_ام🤤💙  پسر سیزده برگشت پرقدرت تر از قبل🤤❤
مرسی عزیزم ولی الان شیف نی نی یار ۵ هست نی نی یار شب ساعت۱۱میاد😅

سلام مگه میشه رمزو شماره رو درست بزنین وارد نشه حتما اشتباه میزنین خب وقتی میخوایین وارد بشین چه پیامی میده چه اروری میده؟ اسکرین بدین

برای فعال شدن کاربریتون به تماس با ما پیام بدین همین پایین صفحه اس نیاز به کاربری نداره 
سلام مگه میشه رمزو شماره رو درست بزنین وارد نشه حتما اشتباه میزنین خب وقتی میخوایین وارد بشین چه پیا ...

سلام

من مطمینم که درسته

حتی برای دوستمم رمزو شماره مو قبلا فرستادم قبلا وارد کاربریم شد یه بار

اینبار هرکار کرد نتونست

دقیقا همونا رو میزنم

با این که مطمین بودم شماره درسته چند تا شماره دیگه هم امتحان کردم

ولی فایده نداشت☹️💔

بازیابی رمز عبورم زدم بازم بی فایده بود😣

سلام من مطمینم که درسته حتی برای دوستمم رمزو شماره مو قبلا فرستادم قبلا وارد کاربریم شد یه بار ای ...

میگه اشتباهه امکان نداره درست باشه بگه اشتباهه اگر چند کاربر دیگه هم همین مشکل رو میداشتن میگفتم خب از سایته مشکل ولی کسی شکایتی نکرده در این مورد رمز یا اسم کاربری رو اشتباه میزنین شماره رو چی میزنین؟ سه تا شماره اخرش رو بگین

برای فعال شدن کاربریتون به تماس با ما پیام بدین همین پایین صفحه اس نیاز به کاربری نداره 
2183
میگه اشتباهه امکان نداره درست باشه بگه اشتباهه اگر چند کاربر دیگه هم همین مشکل رو میداشتن میگفتم خب ...

۷۷ ۱۹هست اخرش

شما نی نی یار هستید و دسترسی دارید پس حتما رمز و شماره درست رو میدونید🥺🙏🏻

رمز هم از یک تا شیش زده بودم

۷۷ ۱۹هست اخرش شما نی نی یار هستید و دسترسی دارید پس حتما رمز و شماره درست رو میدونید🥺🙏🏻 رمز هم ...

رمز اشتباهه احتمالا عوض کردین یادتون رفته یا بازیابی کردین رمزو عوض کردین انجام شده همه رمزهایی که زدین رو امتحان کنین با مرورگرهای مختلف

عه من تازه الآن دیدم چرا  

مشکلت حل شد دنییی جونم؟  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                     (لطفا درخواست دوستی ندین اگه سؤالی بود کمکی میتونستم کنم، توی یه تاپیک تگم کنین.ممنون)
رمز اشتباهه احتمالا عوض کردین یادتون رفته یا بازیابی کردین رمزو عوض کردین انجام شده همه رمزهایی که ز ...

وای من همه رمز هایی که میشد امتحان کردم🤦🏼‍♀زدم بازیابی رمز عبور

ولی هرچی کد ارسال شده رو وارد میکردم میگفت اشتباهه چند بار نگاه کردم مطمین بودم درست میزنم

دوباره بازیابی انجام بدم

یا میتونید رمز رو خصوصی برام بفرستید؟😥😥

وای من همه رمز هایی که میشد امتحان کردم🤦🏼‍♀زدم بازیابی رمز عبور ولی هرچی کد ارسال شده رو وارد میک ...

نمیشه فقط خودتون باید بازیابی کنین

2191