2137
2106

بیاید از روی اسم کاربری همدیگه یه چیزایی حدس بزنیم راجب شخصیت همدیگه  

مثلا شما مال منو حدس بزنید یا اگه دوست داشتید بگید من مال شما رو حدس بزنم 😃 

با افتخار یه ایرانی با اصل و نسب هستم 😍  افتخار میکنم به ایرانی بودنم ،به وطنم😍😍  وطنم،پاره تنم دوستت دارم 😍😍

لابد منو میخاین بگین عصبانیه؟😐😄😄😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

منو بگيد ببينم چقد درسته

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2050

وطن پرست مو مشکی قد بلند🤔😂 کنجکاو و پر جنب و جوشی؟

دعا کنین بتونم کار گیر بیارم و خودکفا باشم و بتونم شاد زندگی کنم 🌸🌸🥺⁦❤️⁩🙏https://harfeto.timefriend.net/16319629691245
لابد منو میخاین بگین عصبانیه؟😐😄😄😂😂

اره دقیقا تو خیلی عصبانی هستی 🤣🤣🤣

با افتخار یه ایرانی با اصل و نسب هستم 😍  افتخار میکنم به ایرانی بودنم ،به وطنم😍😍  وطنم،پاره تنم دوستت دارم 😍😍

😂😂بگید

مهندس نفت هستم🤩❤                           این جمله رو همیشه سر لوحه زندگی تون قرار بدین از هیچکس هیچ چیز بعید نیست حتی همونی که الان از ذهنتون گذشت🙂👌      اگه یوقت یه جایی از همه چی ناامید شدی بدون یکی اون بالا حواسش همیشه بهت هست🙂     ‹ قوی باش ، چون خدا فقط کسی رو به لبه پرتگاه میرسونه که ؛ قدرت پرواز رو داشته باشه ... ›👋🏻        به امید  روزهای بهتر😅🤩          
2143
ن ب شیرینی کاپ کیکی😂😂

وووش جوووون🤩😍

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
وطن پرست مو مشکی قد بلند🤔😂 کنجکاو و پر جنب و جوشی؟

بعضی هاش درست بعضی هاش نه 

1718