2733
2734

از صبح شش و نیم بچههام بیدارن. با این عقب و جلو کردنای ساعت. 

الانم که هنوز ساعت ۷ شده 😭😭😭

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره دوباره شب های بلند شروع شد یا خدا

من دوس دارم خوبه که شبای بلند

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
من این ساعتو دوست دارم چون به کارام بهترمیرسم.بچه هات چندوقتشونه ازصبح تاالان بیدارن

ده و سه 

من موندم اینا خواب ندارن 

خودشون هیچ منو داغون کردن ☹️☹️☹️ حالا کوچیکه رو از فردا میفرستم مهد راحت میشم 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
ده و سه  من موندم اینا خواب ندارن  خودشون هیچ منو داغون کردن ☹️☹️☹️ حالا کوچیکه رو از ...

نمیدونم والا. هربچه ای یه جوره.منم دوست دارم دخترمو ببرم مهد اماازکرونا میترسم نمیبرم

دنیای من ریحانه ورضا😘
2738
نمیدونم والا. هربچه ای یه جوره.منم دوست دارم دخترمو ببرم مهد اماازکرونا میترسم نمیبرم

مجبورم خودم کلاس دارم نمیشه 

وااای من عشق کردم هی خوابیدم و با گوشی ور رفتم دیدم تازه ۶ شده زوده برای شام درست کردن

من عاشق این مدل روزام از ساعت جلو کشیدن بدم میاد

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
وااای من عشق کردم هی خوابیدم و با گوشی ور رفتم دیدم تازه ۶ شده زوده برای شام درست کردن من عاشق این ...

وای خیلی خوب بود منم بعد از دو سال رفتم بازاروکیل و. سرایی مشیر امذم خونه دیدم تازه ساعت6 و نیم هست

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706