2726

ب شدت همه چی یادش میمونه

حتی داشتیم راجع ب یک موصوعی ک یکسال پیش بود دقیقا صحبت میکردیم همه چی رو با جزئیات تعریف میکنه

یا مثلا اینک چندماه پیش رفتیم پیش مشاور لباس مشاور چ رنگی بود یادش میمونه

حالا من تو این یک سال خیلی بهش بدی کردم و خیلی خیلی باهاش بد برخورد کردم نگرانم ک از یادش نره😫😫😫😫

از یه سالگی یادشون میمونه برا همین میگن اتاقشون حتما باید جدا بشه

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمنم همینطوره هیچی یادش نمیره

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2728

بچه ها تو این سن خیلی باهوشن و خیلی به همه چی توجه میکنن،پسر منم دوسال و نیمه س زود همه چی یادش میمونه

خب محبت کن بهش زیاد بذار کم کم فراموشش بشه 

کلی گلسر خوشگل و خوشرنگ با هر سلیقه ای که هستین😍
بچه ها تو این سن خیلی باهوشن و خیلی به همه چی توجه میکنن،پسر منم دوسال و نیمه س زود همه چی یادش میمو ...

نمیتونم

دست خودم نیست

تاپیکامو اگ ببینی پشبمونم ار بچه دار شدنم

و ابن موضوع مثل یه نوار در تمام لحظاتم تکرار میشه

و نیزاره محبتم واقعی باشه

اصولا بچه در اون سن همه چی یادش میمونه ولی یه مدت بگذره دیگه یادش نمیمونه خواهر من سه سالش بود درمورد عروسی دختر عموم که اون موقع خواهرم یک سالش بود با جزییات خیلی دقیق حرف میزد ولی الان که ۸ سالشه بهش میگم عروسی انا یادته میگه من اونموقع بودم یا نه؟

من خیلی نگران رفتار های بدی هستم ک کردم داد هایی ک زدم بی توجهییایی ک کردم حرفای بدی ک زدم

یادمه یه بار دختر برادرم سر عروسکش داد کشید ( غذاتو بخور تا ننداختمت بیرون ) درصورتی که ۶ الی ۷ ماه قبلش مادرش اینو گفته بود

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
نمیتونم دست خودم نیست تاپیکامو اگ ببینی پشبمونم ار بچه دار شدنم و ابن موضوع مثل یه نوار در تمام ل ...

از این حرفات واقعا عصبی شدم😐

خدارو خوش نمیادا

دور از جونش یه لحظه به نبودش فکر کن ببینم میتونی تحمل کنی،بچه س گناه نکرده که شما شدی خانوادش اون چه تقصیری داره،بنظرم وسواس گرفتی سر اینکه میگی دوسش ندارم هی داری تلقین میکنی،دو روز امتحانی بذار پیش باباش یا یکی برو مسافرت یا برو خونه مادرت ببین چجوری میشی

یه کاری کن به خودت بیای،رو تربیت بچه تاثیر میذاره ها این طرز فکرات

از این حرفات واقعا عصبی شدم😐 خدارو خوش نمیادا دور از جونش یه لحظه به نبودش فکر کن ببینم میتونی تح ...

خودم میدونم

اما نمیتونم دست خودم نبست

اصلا رو فکزم کنترل ندارم این فکرها هم باعث میشه فک کنم مزلحمه و همیشخ ب چشم مزاحم ببینمش

و با کوچکترین کار عصبی میشم

خودم میدونم اما نمیتونم دست خودم نبست اصلا رو فکزم کنترل ندارم این فکرها هم باعث میشه فک کنم مزلحم ...

توروخدا گناه داره بچه🥺

خیلی نامردی،خوب بود خدایی نکرده یه بچه عقب افتاده داشتی؟میدونم ادم خسته میشه از شیطونیاشون ولی خب اقتضای سنشونه دیگه 

شما خودت برو پیش مشاور

توروخدا گناه داره بچه🥺 خیلی نامردی،خوب بود خدایی نکرده یه بچه عقب افتاده داشتی؟میدونم ادم خسته میش ...

میرم بی تاثیره

هی ب خودم میگم مگ‌چند سالم بود خودمو پاگیر کردم

چرا اوردمش میزاشتم چند سال دیگ‌میاوردم 

2706