2726

تب. ابربزش بینی. سردرد شدید. طوری که از دکتر فراریه خودش گفت منو ببرین دکتر

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر من تب و استفراغ داره دیشبم تو حیاط رفت سرد بود دکتر گفت کرونا نیس بنظرتون کروناس هیشکی دیگه علا ...

باید تست بدین

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
داروهاشو بدم صبر کنم ببینم بهتر میشه یان؟ آخه به جز دخترم هیشکی علائم نداره

چی بگم ولی تازگیا چن تا خانواده دیدم که کرونا از بچه ها شروع شد و دکتر گفته بود نیست ولی کل خانواده که درگیر شدن و تست دادن معلوم شد کروناست

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چی بگم ولی تازگیا چن تا خانواده دیدم که کرونا از بچه ها شروع شد و دکتر گفته بود نیست ولی کل خانواده ...

اگه بفهمم کروناس خدایی نکرده داروهاشو عوض میکنن یاچی؟

تو سرم پر فکر خوب و خفن ولی خب هدفه که دوره
اگه بفهمم کروناس خدایی نکرده داروهاشو عوض میکنن یاچی؟

برا دختر من که ۸ سالشه داروهای خاص داده بود که اصلا تا به حال براش نداده بود همین طور سرم و تقویتی زد و آنتی بیوتیک هم داد