2733
2734

من دخترم ۷ سالشه دوبتر رفتیم مسافزت شهر دیکه هرسری بعد اومدن بستری کردیم بیمارستان چند دفعه هم همینجوری رفتیم دشت واینا خانم یافتاده زخم شدخ  یاتیغ رفته تو دست وپاش دیگه توبه کردم

لطفابراشفای مادرم دعاکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باز با بچه بهتره 

ما رفتیم اخلمد یه خانومه پا به ماه اومده بود تفریح نمیتونست راه بره درست 

من همش میگفتم این الان دردش میگیره همین جا زایمان میکنه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
من دخترم ۷ سالشه دوبتر رفتیم مسافزت شهر دیکه هرسری بعد اومدن بستری کردیم بیمارستان چند دفعه هم همینج ...

عفونت کامل از بدنش پاک نشده که بستری میشه یه متخصص اطفال عفونی ببرش 

شربت ایمونس هم بهش بده ایمنی بدنش زیاد میشه

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
باز با بچه بهتره  ما رفتیم اخلمد یه خانومه پا به ماه اومده بود تفریح نمیتونست راه بره درست&nbs ...

وای یه بار رفتیم سفر خواهر شوهرم هشت ماه بارداری بود یه دختر هفت ساله هم داشت خلاصه کل مسیر این تو ماشین رو سر و صورت همه بالا میآورد  

یادمه بهش گفتم سختت میشه نیا بهش بر خورد پدر سوخته بماند ماشین کند کشیده سفر زهر  مارمون شد کم نیاورد تا ده روز سفر بود هر چی گفتیم برگردیم انگار افتاد رو لج گفت ننن

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
2738
وای یه بار رفتیم سفر خواهر شوهرم هشت ماه بارداری بود یه دختر هفت ساله هم داشت خلاصه کل مسیر این تو م ...

😂😂😂😂😂

خوبه خودشون استرس نمیگیرن. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
عفونت کامل از بدنش پاک نشده که بستری میشه یه متخصص اطفال عفونی ببرش  شربت ایمونس هم بهش بده ای ...

پشت سرهم نبودکه یکیش ۴سالش بودیکیش هم قبل پیک چهارم کرونا

لطفابراشفای مادرم دعاکنید

بعضي ها خيلي راحت ميگيرن راحت هم بهشون ميگذره

من خودم خيلي سختمه بچه ندارم اما بچه دار بشم خيلي سختگيرتر ميشم

همين الانكه بچه ندارم نميتونم هر مدلي مسافرت برم مثلا سفر و موندن تو چادر برام غيرممكنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706