2733
2734
عنوان

واکسن زده های عزیز

331 بازدید | 37 پست

سلام دوستان

لطفا بیاین از تجربیاتتون بگین، عوارض واکسن بین اطرافیانتون چه طور بوده؟

عوارض توی افرادی که فشار خون بالا یا پایین دارن چه جوری بوده؟

توی افرادی که واریس پا دارن چی؟

توی افرادی که قند خون یا چربی خون دارن چی؟

توی افرادی که بیماری قلبی، ریوی، کلیوی و... دارن و دارو مصرف میکنن چه طور؟

مثلا من بین اطرافیان دیدم کسی که بیماری نداره، آسترازنکا زده و یه هفته علائم شدید داشته، چند نفرم سینوفارم زدن و علائمی نداشتن.

شما هم بگین و تجربیاتمون رو به اشتراک بذاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا دیدم کسایی ک سینوفارم زدن و عوارض داشتن

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!

مادر و همسر و خواهر و دایی و زندایی اسپوتنیک زدن خیلی خوب بگد فقط مختصری بدن درد داشتن البته دایی م بعدا انتی بادی چک کردن سطحش پایین بود

من و پدرم سینوفارم زدیم، من مشکلی نداشتم اما بابام ضعف و بدن درد و افت فشار داشتن

مادرشوهرم برکت زدن ایشونم مشکلی نداشتن

2738
بگو عزیزم، تجربه شخصیه و کسی نباید انتقاد کنه 🌹

خودم تجربه ای ندارم

اما خیلیا رو دیدم تو تاپیکا از تجربیات خودشون و اطرافیانشون گفتن و اخرش اینجوری از تاپیک رفتن بیرون

{ خانم هستم }
عوارضشون چه جوری بود؟ خفیف یا شدید؟

یکی میگف حالت تهوع دارم چند نفرم میگفتن استفراغ کردیم و تب و لرز و بدن درد... 

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
خودم تجربه ای ندارم اما خیلیا رو دیدم تو تاپیکا از تجربیات خودشون و اطرافیانشون گفتن و اخرش اینجوری ...

وای جدی؟ 😁 خدا به دادم برسه پس

ولی به نظرم خوبه که همه تجربه هامون رو به هم بگیم و اطلاعاتمون بیشتر بشه

توی خیلی از تحقیقات علمی هم از خود مردم سوال میکنن تا به نتیجه برسن

عوارضشون چه جوری بود؟ خفیف یا شدید؟

مادرمم فشار خون داشت دو دوز زد الان ی ماه خوبه خداروشکر.سینوفارم بود..درد یکی دوروزه و تب طبیعیه..داداش و داییمم استرازنکا زدن عوارض بیشتر داشت داییم تب ولرزم کرد دوسه روز

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
بگو عزیزم، تجربه شخصیه و کسی نباید انتقاد کنه 🌹

عزیزم عوارض واکسن بسته به سیستم ایمنی هر شخصی داره.

من و همکارام همه استرازانکا زدیم. هردو دوز!! من هیچ علایمی نداشتم . همکارم تب لرز شدید داشت!!

مادرم مشکل سدید قلبی و خیلی شدیذتر ریوی و فشار دارن. سینوفارم دو دوز زد اصلا عوارض نداشت!!

خواهرم سینوفارم دوز اول بدون علایم. دوز دوم اذیتش کرد

2706