2737
2734
عنوان

میخام پفیلا درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 36 پست
من استاد پفیلا درست کردنم.  یا ذرتات مونده بوده کهنه شده یا روغنت خوب داغ نبوده یا حرارتت کم ب ...

طعم؟!!

هشــــــــــدار                                                                     که آرامش مارا نخراشی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
من استاد پفیلا درست کردنم.  یا ذرتات مونده بوده کهنه شده یا روغنت خوب داغ نبوده یا حرارتت کم ب ...

ببین الان اینجورین،هنوز زیرش روشنه.فابده ندارن دیگه نه؟بریزم دور

هشــــــــــدار                                                                     که آرامش مارا نخراشی!
طعم چی میپاشی عزیزم

طعم مخصوص پفیلا. یه پودره.چندتا طعم داره. پنیری، سرکه ای معمولی، سرکه بالزامیک، کچاپ شیرین و تند. 

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
ببین الان اینجورین،هنوز زیرش روشنه.فابده ندارن دیگه نه؟بریزم دور

نه اینا باد نمیکنن دیگه دارن میسوزن. سعی کنین ذرت تازه ب تازه تهیه کنید. ذرت سریع کهنه میشه باد نمیکنه. ذرت تازه شفافه رنگش و سفیدک نزده روی ذرتا. 

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
نه اینا باد نمیکنن دیگه دارن میسوزن. سعی کنین ذرت تازه ب تازه تهیه کنید. ذرت سریع کهنه میشه باد نمیک ...

خوب استفاده ای دیگه ای نمیشه کرد؟ بازم دارم آخه

طعم؟!!

بله. گفتم طعم مخصوص پفیلا. پودره

2706