2737
2734
عنوان

علائم بارداری رو دارم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 38 پست
استارتر من دیروز فهمیدم حامله ام؛علامتمم کمر درد و ترششحات بود که از اون فهمیدم؛و نفخ 

سلام پریساخانوم ببخشید چن وقت بعد اقدام متوجه علائم شدید؟

کمردردتون همیشه بودیا گهگاهی؟

منم اولین اقداممه دوروز بعد موعدگرفتگی رحم و درد خفیف تخمدانها سردرد و نفخ و گلاب ب روتون بالا آوردم سردرد و نفخ تا چن روز بود 

نمیدونم میگم شاید لقاح بوده ک اینطوری شدگ شایدم چون اولین اقداممه اینطوری شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام پریساخانوم ببخشید چن وقت بعد اقدام متوجه علائم شدید؟ کمردردتون همیشه بودیا گهگاهی؟ منم اولین ...

سلام عزیزم،من همیشه موقع تخمک گذاری درد کمر داشتم خیلی کم اما اینبار یک هفته مونده به پریودم دردش به حدی بود که باید دراز میکشیدم گاهی اوقات؛اما من از روی ترشحاتم میفهمم حاملگی رو؛؛وقتی حامله نیستم ترشحاتم ا پری کم تر و کم تر میشه و دوسع روز مونده قطع میشه بعدش مطمئن میشم پری میاد اما تو دوتا حاملگیم هم تا پریودم ترشحات سفید داشتم و هرروز زیاد میشد؛اینا تجربیات سه سال و دوتا بارداریه😀

خدایا هزار بار شکرت
2728
امروز تست زدم یه هاله خیلی خیلی خیلی محو بود که میترسم توهم باشه فردا یاپس فردا هم تست میزنم

سلام عزیزم باردار بودی؟

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2738