2726
عنوان

انگار من پدر مادر ندارم فقط خودش مادر داره 😔😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 37 پست
۲۸سالشع  من ۱۸ام  کودک؟

آره والله 

من ی ماهه مادرمو ندیدم 

من دو هفته مادرمو ندیدم 

😐😐😐

کرونا گرفتید ... باید رعایت کنید ... سه هفته ناقل میتونی باشی 

بعد از اونور شوهرت میگه دوباره بریم خونه مادرم کرونا داره !

دیگه نمیگه الان ضعیف شدیم 😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو ۶۰ روز گذشته ۳ بار گرفتم بخاطر پرستاری از نزدیکانم ....انتی بادی و این چیزا الکیه....فرصت های زدن واکسنم رو از دست دادم...همه همکارام دو دوز رو زدن و من ۳ بار کرونا گرفتم و از مرگ برگشتم

بچه ها سلام...🙋‍♀️
آره والله  من ی ماهه مادرمو ندیدم  من دو هفته مادرمو ندیدم  😐😐😐 کرونا گرفتید . ...

من یکماهه ندیدم منظوره من این نیس ک بریم اونجا 

من میگم دیگ صبر کنیم بجای ۲۱روز ۳۰روز صبر کنیم رعایت کنیم ک خوب بشیم و بعد بریم خونه ی مادرم 

اما اون میگه بریم خونه ی مادرم نمیگیریم 😐😶😶😶

بعدشم هنوز تو عقدیم و بخاط اینک کرونا گرفتیم مامانو بابام سریع رفتن روستا ما تو شهر تو خونه ی پدرم الان هستیم 

اون بنده خداها صبحا از روستا یکساعت راه بلند میشه میان ک ب کاراشون برسن بعد این اقا انگار خونه ی خودشه ک رعایت نمیکنه تا خوب بشیم و اونا بیان خونشون 

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍
مادرخودت خونش دوره؟؟

ببینید هردوشون تو یک روستاان 

هنوز تو عقدیم و بخاط اینک کرونا گرفتیم مامانو بابام سریع رفتن روستا ما تو شهر تو خونه ی پدرم الان هستیم 

اون بنده خداها صبحا از روستا یکساعت راه بلند میشن میان ک ب کاراشون برسن بعد این اقا انگار خونه ی خودشه ک رعایت نمیکنه تا خوب بشیم و اونا بیان خونشون

شوهرش بچه تره والا 

بخدا من نمیگم ک بریم جای مامانم اینا 

من میگم یکماه رعایت کنیم قرنطینه بشیم تا خوب بشیم بعد بریم (درسته از دوریه مامان و بابام دق کردم اما تحمل میکنم) بعد شوهرم میگه من باید برم جای مادرم (ک کرونا داره) 

کاره کدوممون منطقی تره؟ 

بهم میگه منطق نداری 😐

بخدا من نمیگم ک بریم جای مامانم اینا  من میگم یکماه رعایت کنیم قرنطینه بشیم تا خوب بشیم بعد بر ...

سطح عقل و شعور آدمها تو این کرونا خوب نشون داده شد

بهش بگو باشه من بی منطق ...ولی نمتونم بیام ،بیام مادرت به زحمت میوفته باید ازم پذیرایی کنه ،گناه داره 

همه شدن کارشناس و دکتر ،از پارسال تا حالا میگن آنتی بادی تو بعضی از بدن ها تولید نمیشه 

من یکماهه ندیدم منظوره من این نیس ک بریم اونجا  من میگم دیگ صبر کنیم بجای ۲۱روز ۳۰روز صبر کنیم ...

راستش منم بیشتر از شوهرت لجم گرفت 😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
سطح عقل و شعور آدمها تو این کرونا خوب نشون داده شد بهش بگو باشه من بی منطق ...ولی نمتونم بیام ،ب ...

مادرش بلند نمیشه از جاش باید من از اینجا برم براش شام درست کنم و ظرفبشور . از اینا پذیرایی کن

2706