2703
2553
عنوان

خدایی دهه ۸۰ یا شورشو درآوردنا😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 122 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا میدونین توانایی مادری رو نداره؟ همه مثل هم نیستن. بعضی خانوما در کنار بلوغ جسمانی زودتر به بل ...

من که والا تو این ۵ سال شاید ۳ نفر کلا دیده باشم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2720
ازدواج بکنن عب نداره ولی بچه دار نشن،واقعا از نظر علمی میگم خیلی بده سن پایین مادر 

خب آره سخته ...

ولی شاید همسرشون بچه دلش بخواد...

من رفتم خروج کاربری زدم  خداحافظ برای همیشه .... حلالم کنین..   

تقصیر خودشون که نیست عزیزم 

تقصیر مادر پدراشونه 

که از بچگی فکر بچه رو با حاملگی و ازدواج و عروسی و رابطه جنسی پر میکنن 

به جای این که بهشون استقلال موفقیت و کار کردن درس خوندن رو گوشزد کنن

رضاک برضاک یا ربّ الأمــطار والآمــال...🤍🕊️
2714
از کجا میدونین توانایی مادری رو نداره؟ همه مثل هم نیستن. بعضی خانوما در کنار بلوغ جسمانی زودتر به بل ...

هيچ خانومي زودتر به به بلوغ فكري و عقلي نميرسه حالا بعضي ها عاقلترن قبول اما نه اينكه زودتر به بلوغ فكري برسن بعد فرضا حرف شما هم ذرست ايا مرجعي هست كه تاييد كنه يك دختر به بلوغ فكري بالاتر از سن خودش رسيده كه بهش اجازه ازدواج بدن؟

والا از نظر اكثر خانمهايي كه زود ازدواج كردن بلوغ عقلي و فكري اينكع ميتونند بيست تا مهمون راه بندازن و رب بپزن و ترشي بندازن اين چيزي بود كه من ديدم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
تقصیر خودشون که نیست عزیزم  تقصیر مادر پدراشونه  که از بچگی فکر بچه رو با حاملگی و ازدوا ...

من با این که ۲۴ سال دارم ولی مامان و بابام زیاد راجع به ازدواج و خواستگاری و ...باهام حرف نمیزنن البته تا این حدم خوب نیست😐😂

نمیفهمم‌چرا تا حرف میوفته از دهه ۸۰ همه رو جمع میبندین من منم دهه ۸۰ هستم ولی خیلییی از کارایی ک ه ...

شما چند سالته؟شما سه ساله نامزدي درسته؟بر اساس امضا خودت ميگم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من با این که ۲۴ سال دارم ولی مامان و بابام زیاد راجع به ازدواج و خواستگاری و ...باهام حرف نمیزنن الب ...

تا حد خیلی پایینم خوب نیست عزیزم 

ولی تو این دوره ازدواج سن پایین مضحکه و مردم بهت میخندن یا خیلی از سر پولداری و خوشیه یا از سر واکردن دختر 

رضاک برضاک یا ربّ الأمــطار والآمــال...🤍🕊️
کی گفت هنره  سن یه عدده  هرکس تویه سنی به درک اینجور چیزا میرسه

ازدواج زیر ۲۵ اشتباهه چون به بلوغ عقلی و عاطفی و جنسی نرسیدن 

اینو من نمیگم

روانشناس ها میگن که درسشو خوندن و اکثر طلاق ها توی زوج هایی هست که زود ازدواج کردند

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2706