2737
2734
عنوان

شوهر بیشعور

605 بازدید | 25 پست

من با شکم حامله ۷ ساعت راه اومدم که شوهرم چند روز دیگه تنها برنگرده تهران

و هی گفت دلم تنگه تنگه

بعد اومدم رسیدم

کلا تو اتاق نشسته پیش داییش

که دو روزه باهمن

چند ساعت تحمل کردم نیومد پیشم

الان رفتم تو قیافه 

میگه تو قیافه ای چرا؟

میگم چون داییتو ول نمیکنی بیای پیش آدم

یه آب دست آدم بدی؟😑

میگه باز شروع شد😐😐

😕😐

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکم لحنت بهتر بود قانع میشد

مثلا میگفتی عزیزم من اومدم اینجا تو احساس تنهایی نکنی بعد خودم بیشتر احساس تنهایی میکنم دوست دارم باهم وقت بگذرونیم🖐🏻

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738

بگو داییتو بگو بره بپیچون بیا پیش من دلم واست 

تنگ شده خو زشته اونو الان ول کنه بیاد پیش تو دا

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
بنطرم ما حامله ها تا بزاییم کلی غر بجون این شوهرامون زدیم 😐

دقیقااااا... منم شوهرموکشتم انقدرغرزدم 🤣

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706