2733
2739
عنوان

خانمای شاغل میاین

113 بازدید | 12 پست

سلام خداقوت. دوستان جقدربرای خودتون وقت میگزارید.

من که هیچی تا ظهر سرکارم بعدم با وجود سه تا بچههیچ وقتی برای خودم نمیمونه اونم با دیسک شدید کمرم. بخاطر شرایط مالی نبود سرکار نمیرفتم. هرجی هم در میاریم به هیچ جا نمیرسیم. نه خونه نه وضع خوب. بخدا خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا؟؟؟ شمام شاغلید؟ 

بله عزیزم 

من معلمم

دوتا هم بچه مدرسه ای دارم 

الانم که غیر حضوری شدیم بخشی از وقتم باید تدریس ضبط کنم بخشی هم مربوط به کلاس  بخشی مربوط به بررسی تکالیف 

و بعد هم کارهای خونه 

اسی ببخش کسی هست تاپیک بزنه اینو بزاره واسه نی نی یار سهمیم تموم.شده

@نی_نی_یار_5    

😱😱😱😱😱

سلام خسته نباشید

رسیدگی کنید لطفا 

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

من برای خونه زیاد وقت نمیذارم

فقط یکم وقت میارم که صرف خودم و پسرم میکنم

همین

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2738
اسی ببخش کسی هست تاپیک بزنه اینو بزاره واسه نی نی یار سهمیم تموم.شده

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
من سه تا دارم که شاید روزی دو سه بارم شده نظافت میکنه

اینجوری که خیلیاذیت میشی

چندسالشونه؟؟از همسر و بچه ها توی نظافت خونه کمک بگیر

اگر خونه و زندگی من رو ببینی وجشت میکنی از بس بهم ریخته اس

مثل بازار شام شده دیگه😑

عزیزم این دوستمون میتونه رد دوستی بزنه!!

عزیزم مسیله درخواست دوستی نیست🌸🌸

مسیله اصل وجود چنین کاربری تو سایت هست...

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist