2726

چجوریه واسه ما که زنش

ن خواهر ن مادری ، ی داداش بیشتر ندارم خداحفظش کنه اما آرزوم بود که مثل بقیه داداش خواهرا باهم بحث کنیم آشتی مهربون و صمیمی باشیم ،من این آرزوم بود هست و هرلحظه هم آرزومه ولی گذشت دیگه فایده نداره ....

یک جمله : الهی خدا به دلت نگاه بندازه ...💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داداش ندارم اما داشتم ارزوم بود با زنش خوب باشه خنده هاشونو بفهميم پسر دارم واقعا ارزوم اينه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
من یدونه داداش دارم   دیدا همسرش واین موردی نداره  فقط بديش اینه مارو خارو کوچیک می ...

واقعا 😐نمك مشناس نبايد باشع هرچند عزتو احترام زنشو نگه داره

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
زنشو مامانم بهش خونه داده ۴۰۰ ملیون پول داده ماشین داده هر ظهر واسش ناهار میداده پایین الان سرط ...

اينا نمك نشناسن 

احرام هركي سر جاش

اينا نمك نشناسن  احرام هركي سر جاش

من میگم حتی ادم نیست

گیر داده بود به مامانم طلاهاتو بفروش بده بهم برا زنم طلا بخرم!

سر این قضیه یک سال تمام قطع رابطه کرد

زنگ زدیم بهش که مامان سرطان گرفته گفت گرفته به من چه!!

همچین جونوریه!

2706