2703
2553
عنوان

چرا واکسنم هیچ عارضه ای نداشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 32 پست
دخترا من گلوم به شدت درد می‌کنه امروزم پریود شدم فردا واکسن بزنم مشکلی پیش نیاد🤔

بنظرم بزار هر وقت کاملا اوکی بودی بزن گلو دردم یکی از علائم دلتاست دور ازجونتون

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس داری 🙃😬بهتر که سبک بوده برات خداروشکر کن 

خخخخخخ نه 😁😁😁

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2720
خداروشکر  بدنت ماشالله قویالله  من و که سینوفارم انداخت حسابی تازه امروز بعد پنج روز بهترم

آخی عزیزم انشالله زود زود خوب بشی من دیشب شوهرم حالش بد بود دلم براش کباب شد

منم سینوفارم زدم هیچ علائمی نداشتم انگار نه انگار 

خخخخخ تو هم آب مقطر زدی مثه من؟😁😁😁😅😅😅

بنظرم بزار هر وقت کاملا اوکی بودی بزن گلو دردم یکی از علائم دلتاست دور ازجونتون

نه کرونا نیست آخه پریروز آب میوه یه خوردم دیشب زد بیرون گلوم گرفته.نمیدونم چیکار کنم

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
عوارض داشته باشه میگین بده آدمو میکشه عوارض نداشته باشه میگین بده اب مقطره خداروشکر کن هیچی نیس'-'

نه بابا من جز اون دسته ایم که میگم واکسنو باید بدون بهونه اوردن زد حتی اگه سه روز تب کنی

2714
نه کرونا نیست آخه پریروز آب میوه یه خوردم دیشب زد بیرون گلوم گرفته.نمیدونم چیکار کنم

یکم صبر کن خوب که شدی برو بزن 

منم سینوفارم زدم هیچیم نشد

سینو فارم عوارضش خیلی کمه ولی استرا همه میگن شدیده و شوهرمم خیلی بدحال شد دیشب جوری که من ترسیدم تا صبح بالا سرش بودم

حتما منم آب بوده والا هیچی بعید نیست😂😂😂😂😂

جاشم درد نمیکنه من جاش درد میکنه و یکم خسته حالم و بدن درد کم 

2706