2157
2106
عنوان

چرا واکسنم هیچ عارضه ای نداشت؟

208 بازدید | 32 پست

واکسن آسترازنکا زدم ولی هیچ عارضه ای نداشت؟حتی یک درجه تب نکردم فقط جای واکسنم درد میکنه و یکمم بدن درد دارم وقتی سر پا وایمیستم...نکنه واکسنم خوب نبوده😶😶

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

خودتو چشم نکنی صلوات😄

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

تا حالا هم کرونا نگرفتم توی این دو سال

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

چه ربطی داره عزیزم رو بعضیا واکسن عوارض داره رو بعضیا نداره

عضو گروه رز زد تاپیک مانکن های پاییزی 💛💛💛💛وزن شروع:۷۱.۴۰۰ وزن فعلی:۶۹ وزن هدف تا یلدا:۶۵ شایدم ۶۰ خدارو چه دیدی من میتونم
خودتو چشم نکنی صلوات😄

نه بابا هی میگم چرا تب نکردم...شوهرم که انقدر بدنش قویه دیشب حالش خیلی بد شد و تب و لرز و بدن درد شدید داشت من اصلا

2050

شوهر منم هیییییچ عوارضی نداشت با استرازنکا  

چپ میره راست میاد میگه نکنه اب مقطر زدن🤣🤣🤣حتی جای واکسنشم درد نکرد هیچی به هیچی

یکی از مضرترین تمایلاتی که من درطبیعت بشر دیده ام ،ناراضی بودن از حال و چشم داشت به آیندهٔ مجهول است؛به جای اینکه از تماشای گل های زیبایی که درکنار پنجره اتاقمان روییده است لذت ببریم در عالم رویا به گلستان سحرآمیزی که در کرانهٔ افق است چشم دوخته ایم!بعضی چیزها درجهان خیلی مهمتر از دارایی است…یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است؛
مگه همه تب میکنن

باید یکم میکردم 😁😁😁

شوهر منم هیییییچ عوارضی نداشت با استرازنکا   چپ میره راست میاد میگه نکنه اب مقطر زدن🤣🤣🤣حتی ...

منم هی میگم نکنه اب مقطره جدی استرس گرفتم 

2143
دخترا من گلوم به شدت درد می‌کنه امروزم پریود شدم فردا واکسن بزنم مشکلی پیش نیاد🤔

بنظرم بزار هر وقت کاملا اوکی بودی بزن گلو دردم یکی از علائم دلتاست دور ازجونتون

دوس داری 🙃😬بهتر که سبک بوده برات خداروشکر کن 

خخخخخخ نه 😁😁😁

خداروشکر  بدنت ماشالله قویالله  من و که سینوفارم انداخت حسابی تازه امروز بعد پنج روز بهترم

آخی عزیزم انشالله زود زود خوب بشی من دیشب شوهرم حالش بد بود دلم براش کباب شد

1718