2194
2106
عنوان

مانکن های ۱۴۰۰(چالش پاییزی)🍁🍁🍁

| مشاهده متن کامل بحث + 21879 بازدید | 3246 پست
👏👏👏

سلام عزیزم امدم گزارش امروزمو بدم

صبحانه ،اندازه ی کبریت پنیر یک لیوان چایی

میان وعده دوتا بیسکویت مادر

نهار کوکو سیب زمینی یک عدد یک کف دست نان+دوبرگ کاهو

شام یک عدد تخمه مرغ اب پز+دوکف دست نان

بعدشام نصف یک لیوان تخمه

عضوگروه رزبنفش💜وزن فعلی۱۱۰💜هدف اول۱۰۵💜هدف دوم۱۰۰💜هدف سوم۹۵💜هدف چهارم۹۰💜هدف پنجم۸۵💜
سلام عزیزم امدم گزارش امروزمو بدم صبحانه ،اندازه ی کبریت پنیر یک لیوان چایی میان وعده دوتا بیسکویت ...

سلام خیلی خوبه عزیزم.ورزشم بکنی عالی میشه

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪
سلام من وزنم 70هست میخوام از فردا کالری شماری کنم.عضو جدید قبول میکنید؟

سلام بله عزیزم.پروفایل و امضاتو درست کن سرگروهتو تگ کن و شروع کن

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

سلام سرگروه ببخشید ۲روزه گوشیم محیط کارم جاگزاشت بودم نمیتونستم گزارش بزنم شرمنده

@ملکه_اردیبهشت    

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2166

👌👌👌👌

💜💜💜💜💜سرگروه گل رز بنفش 💜💜💜💜💜  وزن فعلی:72💜تثبیتی💛💛💛الهی به امید تو...☂️  آدرس تاپیک👈مانکن های1400👉 چالش6آذر:دولیوان آب قبل ازهروعده غذایی+سیب قبل ازناهاروشام ،ورزش روزانه:30تا شنادیواربمدت یکهفته☂️
سلام عزیزم میشه منم عضو شم؟

سلام عزیزم صفحه اول و دوم بخون پروفایل و امضاتو تغییر بده ازفرداگزارش بذار

💜💜💜💜💜سرگروه گل رز بنفش 💜💜💜💜💜  وزن فعلی:72💜تثبیتی💛💛💛الهی به امید تو...☂️  آدرس تاپیک👈مانکن های1400👉 چالش6آذر:دولیوان آب قبل ازهروعده غذایی+سیب قبل ازناهاروشام ،ورزش روزانه:30تا شنادیواربمدت یکهفته☂️
سلام سرگروه ببخشید ۲روزه گوشیم محیط کارم جاگزاشت بودم نمیتونستم گزارش بزنم شرمنده @ملکه_اردیبهشت ...

سلام عزیزم منتظر گزارش امروزتم

سلام عزیزم صفحه اول و دوم بخون پروفایل و امضاتو تغییر بده ازفرداگزارش بذار

سلام عزیزم ممنونم 

به روی چشم 

💙💙 عضو گروه رز آبی 💙💙✍️  وزن شروع ۶۳ و  وزن فعلی ۶۱/۲ و  وزن هدف ۵۴ 💙💙💙💙

💪خانما منتظر گزارشای امروزتونم💪

@خزان_نارنجی  

@فرفرری  

@drss  

@Belle  

@عسل_نفس_مامان    

2165
سلام عزیزم ممنونم  به روی چشم

خواهش میکنم 💛

💪خانما منتظر گزارشای امروزتونم💪 @خزان_نارنجی   @فرفرری   @drss   @Bel ...

@queenn95  

@نانابانو  

سلام عزیزدل  کرونا گرفتم فعلا رژیم تعطیله فداتشم

سلام عزیزم ایشالا بزودی خوب بشی

2183
@فرفرری    

سلام عزیزم من عضو جدیدم 

وزن ۶۱.۷ 

وزن هدف ۵۴ 

قد ۱۶۳ 

از کالری شماری مانکن استفاده میکنم 

امیدوارم کامل گفته باشم 💞💞💞💞

💙💙 عضو گروه رز آبی 💙💙✍️  وزن شروع ۶۳ و  وزن فعلی ۶۱/۲ و  وزن هدف ۵۴ 💙💙💙💙
نوش جان عزیزم 

عزیزسلام ببخشید این دوروز گزارش ندادن مراسم هفتم داشتیم دسترسی به نت نداشتم عذر میخوام

بحَقّ الحُسَین.                                                                              اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج.                                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                     دعای من در روضه         ابا عبدالله الحسین علیه السلام                                         فقط ظهور امام زمانم
عزیزسلام ببخشید این دوروز گزارش ندادن مراسم هفتم داشتیم دسترسی به نت نداشتم عذر میخوام

سلام خیلی خوبه عزیزم.ورزشم بکنی عالی میشه

سلام خوبی میگم فرفری که اصلا نمیاد

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی                      

سلام‌عزیزجمع‌کالری۷۵۰نیم‌ساعت‌ورزش

بحَقّ الحُسَین.                                                                              اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج.                                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                     دعای من در روضه         ابا عبدالله الحسین علیه السلام                                         فقط ظهور امام زمانم