2733
2734
عنوان

خیلی زیاد سخت میگیرم ب خواستگارم؟

250 بازدید | 28 پست

سلام منو خواستگارم قراره سه ماه باهم حرف بزنیم ببینیم اخلاقامون ب هم میخوره یا ن و یکمم بشناسیم همو

دیروز قرار اول بودش 

اقا ماشین داره ولی خراب شده برا همین من مجبور شدم اسنپ بگیرن برم دیدنش 

یکم دیرم شد تا بیام بیرون از خونه پشت تلفن عصبی شده بود بم مگف نیم ساعته اینجا مسخرم کردی ب زور مدیرمونو راضی کردم الان اگ بیای بیشتر از بیس دقیقه نمیتونم باشم باهات این چ وضعشه واینا 

منه خل مهربونیم گل کردع بود یه ساعت تو داروخونه ها واسش دنبال کرم ترمیم زخم میگشتم اخه دستش بریده شده بخیه زدن رفتم رسیدم اونجا اومده یه سلام خشک و خالی داده 

اونهمه تلاش کردم تیپ بزنم حتی یه نگاهم نکرد بم 

رفتیم نشستیم کرمو دادم بش ب جا یه تشکر خالی گف لازم ندارم خوب شده دگ زخمم

منم بم برخورد گفتم بندازش دور اگ لازم نداری گذاش تو کیفش 

یکم حرفای چرت و پرت زد از شغل و ایناش تعریف کرد 

خیلییییی سرد برخورد کرد 

موقع برگشتنم بم گف خودت اسنپ بگیر یه ساعت اسنپ گرفتم بعد خیلی ساده گف خدافز حتی تعارف نکرد پول اژانسو حساب کنه البته اگ مخواستم من نمیزاشتم ولی خب نباید میپرسید پول داری یا ن؟ میدونه خیلی کیف پولمو خونه جا میزارم 

الان از دیروز فکرم درگیرشه حس میکنم یه طوریه کنارش اون حس خوبو نداشتم ب نظرتون این اشنایی رو ادامه بدم نظرم عوض میشه؟ یا تمومش کنم

هیچکس تا خودش نخواد عوض نمیشه

ایشونم زود ذاتش رو نشون داد

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آداب معاشرت بلد نیست خوب شد ک شناختیش

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738
2706