2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مدام اوایل رعایت میکردم میخواستم یخ هم بحورم میزدم گوگل ببینم خوبه یا بدتو بارداری😁😁اما الان هم ...

منم ۳ ماه اول خیلی رعایت کردم ، ولی بعدش دیگه اصلا 😄

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
2728
منم عاشق پپرونی ام متاسفانه🥺

من اخرین باری ک از بیرون خریدم پیتزا فک کنم قبل کرونا بود خودم ترجیح میدم با کیفیت درست کنم،،ولی خب شوهرم ماموریت بود دیشب هوس کردیم باخواهرم رفتیم خریدیم

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
نه والا بخدا من سر بچه ام خیلی دلم میخواست کرنچی آتیشی میگفتن نخور بچه زردی میگیره آخر های ماه باید ...

ای جانم اره رنگ پوست به ژنتیکه عزیزم من ماه هشتم برای همین حساس ترم بخاطر زردی گفتم این چند ماهو نخورم

البته تو ترکیبات سوسیسم معلوم نیس چیه

اگه بدونی چقدر حساااااسم من 🙈

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ای جانم اره رنگ پوست به ژنتیکه عزیزم من ماه هشتم برای همین حساس ترم بخاطر زردی گفتم این چند ماهو نخو ...

خو دیگه ۸ ماه صب  کردی نخور برا یه ماه خودت خراب نکن ولش کن بزار بعد دنیا امدنش باهم برین بیرون یه دل سیر بخور 🤣🤣🤣😋😋😋😋😋

خدایا شکرت 
خوشبحالت چقدر سریع من یه چی امشب خوشم بیاد بخورم نهایت ده روز طول میکشه وسایلش اماده کنم درست کنم 🤣 ...

میدونی چیه سه ساعت پیش به شوهرم میگفتم دلم بندری میخواد با یه لیوان نوشابه خنک

بعدش پیتزا بخورم

بعد ازاونم سالاد ماکارونی

این چندماهه هی ازاین خیالا میکنم 😂😂😂

اخرش گفتم بیخیال یک ماهونیم مونده بعد زایمان هرشب میخورم 😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خو دیگه ۸ ماه صب  کردی نخور برا یه ماه خودت خراب نکن ولش کن بزار بعد دنیا امدنش باهم برین بیرون ...

اره دقیقا دلم شدید میخواد ولی تا میخوام لب بزنم میگم نه نخور کم مونده 🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706