2726
عنوان

چرا بیشتر بلاگرا اینجورین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون تو استوریهاشون چندین هزار ادمه مجبورن خود واقعیشون تو همون دایرکته عزیزم

اره دیگه روی واقعیشونو نشون میدن تازه بهشم میگم تو استوری الکی مهربونی تو دایرکت اینجوری میگه نیازی ندارم الکی مهربون باشم اره خب الان که دیگه خرت از پل گذشته یه فالوور کمتر چیزیت نمیشه که

دقیقا خیال میکنن کی هستن...والا فضا مجازی واسه هر کی بد بود واسه این افراد خوب نون داشته 

فقطم اموالشونو به رخ میکشن والا خوش بحالشون با یه گوشی چجور ی مردمو رو انگشتشون میچرخونن پول درمیارن اخرم باهامون بدرفتار میکنن

2728
خوبرای چی شاخ میکنیشون دیگه چهارتا عشوه وناز اومدن بالباسای مردم جلو دوربین هنر حساب نمیشه که بخوای ...

اره واقعا هرکدومم فکر میکنی بابقیه فرق داره نداره همشون یکین فقط فکر خودشونن با قربون صدقه تواستوری پول درمیارن

اره واقعا هرکدومم فکر میکنی بابقیه فرق داره نداره همشون یکین فقط فکر خودشونن با قربون صدقه تواستوری ...

آره بابا،عمرا اینادلشون برامن وتوبسوزه خیلی ببخشیدازچسی فسی هایی که میان قشنگ معلومه

صبحا ده تا استوری قهوه و دمنوش  بعدش ده تا استوری کارهای روزمره که برای هممون عادیه  بعض ...

والا بیشتر تبلیغ لابلاش خودشون برعکسن اینا یکی باید باشه یه درس حسابی بهشون بده

آره بابا،عمرا اینادلشون برامن وتوبسوزه خیلی ببخشیدازچسی فسی هایی که میان قشنگ معلومه

اره بخدا بااون آقای همسرشون 🤣😬اخیش خنک شدم یکم دلم پر بود از دیشب از یکیشون

اره دیگه روی واقعیشونو نشون میدن تازه بهشم میگم تو استوری الکی مهربونی تو دایرکت اینجوری میگه نیازی ...

چرند میگه که نیازی نداره مهربون باشع. بگو اگر نیاز نداری 

زندگیت کفِ اینستا نیست برا جلبِ توجه.

اینا عادت کردن از کلمه بی نیازی و قضاوت نکردن و انسانیت برای بستنِ دهنِ دیگران استفاده کنن.

اتفاقا نیازمندترین افراد همینان

گدا ارزشش از اینا بیشتره.

اره حالا خودمون گندشون کردیما باحمایتای ما میلیاردر شدن 

ب کی پیام دادی حالا؟ کدومشون؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2706