2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شنیدم از هفته 28 به بعد میزنن

یعنی سه ماه اخر

من خودم دودلم هم میترسم بزنم هم میترسم نزنم

نمیدونم چکار کنم

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

من رفتم زدم این ماه زیاد تو اقدام نبودیم گفتم باردار نیستم یک روز از عادت رد شد رفتم زدم الان هشت روز از عادتم عقب افتاده داشتم میمردم بی بی چکا منفی امروز هم ازمایشم منفی یه نفس کشیدم الان زعفرون خوردم باز بشه

من شنیدم از هفته 28 به بعد میزنن یعنی سه ماه اخر من خودم دودلم هم میترسم بزنم هم میترسم نزنم نمید ...

نه شبکه سلامت گفت از هفته ۱۲به بعد

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من بخاطر همین واکسن‌موندم چون اقدام کردم به بارداری میترسم 

تو اقدامی ؟ نمیدونم میزنن یا نه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من شنیدم از هفته 28 به بعد میزنن یعنی سه ماه اخر من خودم دودلم هم میترسم بزنم هم میترسم نزنم نمید ...

ببخشید ی سوال داشتم شما چند هفته شکمتون سفت شد من شکمم خیلی نرمه حرکت نی نی هم نمیفهمم هنوز

خدایااا عاااشقتم....مرسی ک هوامو داری!😍
ببخشید ی سوال داشتم شما چند هفته شکمتون سفت شد من شکمم خیلی نرمه حرکت نی نی هم نمیفهمم هنوز

چندماهته؟ 

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
اره.میگم اگه این واه پریود شدم برم بزنم بعد اقدام کنم.اونم میترسم خیلیامیگن پازایی میاره

والا من شنیدم کرونا برای آقایون ناباروری میاره خانوما رو نشنیدم خب از یه متخصص زنان بپرس همینجا تو کلینیک نی نی سایتم میتونی

2706