2137
2106

میزنن از هفته ۱۲ به بعد اوکیه

همش چشمم به دره یکی واسم خوراکی بیاره 🥲😍😋◾اگه از شعورکافی برخوردار نیستی ریپلای نکن مرسی🔪🙂◾جبر روزگارست ، شکمو باشی و دائم الرژیم 😭😓😞😩دونات شکلاتی همسرمم🍩🍩😌شکموی چال چالی مهربون منه◾پنتولی ام 😎😎

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من شنیدم از هفته 28 به بعد میزنن

یعنی سه ماه اخر

من خودم دودلم هم میترسم بزنم هم میترسم نزنم

نمیدونم چکار کنم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️
2149

من رفتم زدم این ماه زیاد تو اقدام نبودیم گفتم باردار نیستم یک روز از عادت رد شد رفتم زدم الان هشت روز از عادتم عقب افتاده داشتم میمردم بی بی چکا منفی امروز هم ازمایشم منفی یه نفس کشیدم الان زعفرون خوردم باز بشه

من شنیدم از هفته 28 به بعد میزنن یعنی سه ماه اخر من خودم دودلم هم میترسم بزنم هم میترسم نزنم نمید ...

نه شبکه سلامت گفت از هفته ۱۲به بعد

همش چشمم به دره یکی واسم خوراکی بیاره 🥲😍😋◾اگه از شعورکافی برخوردار نیستی ریپلای نکن مرسی🔪🙂◾جبر روزگارست ، شکمو باشی و دائم الرژیم 😭😓😞😩دونات شکلاتی همسرمم🍩🍩😌شکموی چال چالی مهربون منه◾پنتولی ام 😎😎
من بخاطر همین واکسن‌موندم چون اقدام کردم به بارداری میترسم 

تو اقدامی ؟ نمیدونم میزنن یا نه

2050
من شنیدم از هفته 28 به بعد میزنن یعنی سه ماه اخر من خودم دودلم هم میترسم بزنم هم میترسم نزنم نمید ...

ببخشید ی سوال داشتم شما چند هفته شکمتون سفت شد من شکمم خیلی نرمه حرکت نی نی هم نمیفهمم هنوز

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااا عاااشقتم....مرسی ک هوامو داری!😍
ببخشید ی سوال داشتم شما چند هفته شکمتون سفت شد من شکمم خیلی نرمه حرکت نی نی هم نمیفهمم هنوز

چندماهته؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️
اره.میگم اگه این واه پریود شدم برم بزنم بعد اقدام کنم.اونم میترسم خیلیامیگن پازایی میاره

والا من شنیدم کرونا برای آقایون ناباروری میاره خانوما رو نشنیدم خب از یه متخصص زنان بپرس همینجا تو کلینیک نی نی سایتم میتونی

2087

بچه ها ب نظر من اونایی که بچه شیر میدن و حاملن فعلا نزنن، چون خیلی نمیشه مطمعن شد برا هرکس یه جوره،همه جوانبو در نظر بگیرین ممکنه برا بچه ضرر داشته باشه اصلا کسی مطمعن نمیتونه در مورد این واکسن ها حرف بزنه

نه بابا عموی من کروناگرفته بودبعدش زنش حامله شد

😐😂خب حالا اینم یه نظریه اس

چهار ماه پر

شکمت بزرگ نشده یعنی؟ 

من همون سه ماهگی شکمم سفت بود بچمم سه ماه و 10روزگی تکون خورد

کلا شکمم زیاد گنده نشده ولی خب خیلی سفته کلا بچش

وقتی تکون میخوره جای خالی نداره

شماهم احتمالا شکمت کوچیکه از 5ماهگی دیگه شروع میشه به بزرگ شدن اصلا نگران نباش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051