2157
2106
عنوان

منم دلم پاشنه بلند میخواد👠😿

534 بازدید | 57 پست

قدم ۱۷۲ اگه یکم کفشم پاشنه داشته باشه کلا یه سر و گردن ازهمه بلندتر میشم ، ای خدا این همه دختر پاشنه بلند می‌پوشن منم دلم میخواد خو🥺

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را                                                                     ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان مارا

پاشنه بلند دلش تورو نمیخواد 

♦️هرگز منتظر فردای خیالی نباش سهمت را از شادی زندگی همین امروز بگیر♦️                                         چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند.... 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
پاشنه بلند دلش تورو نمیخواد 

😂

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را                                                                     ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان مارا

تو خدادادي پاشنه بلندي🥰بپوش چه عيب داره گلي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2050
2143

منم ۱۷۵ هیچ وقت نمی تونم بپوشم 🤧🤧

البته بپوشمم سرم گیج میره 🤧😂

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
1718