2737
2734
عنوان

علت اینکه ى مرد پیام نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ممکنه کار داشته باشه  سر کار نمیره؟

نه.اونوقت دوهفتس اشنا شدیم اون بهم پیشنهاد ازدواج داد ولی سه چهار روزه مثل قبل نیس و ابراز علاقه نمیکرد از دیروزم نیس پیام نمیده

قشنگ ترین فصل زمستون .خدایا شکرت بخاطرش
2728
همیشه اول اون پیام میده یا تو؟ 

اون پیام میده همیشه.ببین اصلا این روزا حس میکردم سرد شده سه روز پیش صبح پیام داد دیگه نداد تا اخر شب تازه سریع هم شب بخیر گفت

اون پیام میده همیشه.ببین اصلا این روزا حس میکردم سرد شده سه روز پیش صبح پیام داد دیگه نداد تا اخر شب ...

اها. نمیدونم چشه نمیشه به راحتی تصمیم گرفت 

اَنا بخیر مَعکِ وَ لا غیر! 
اها. نمیدونم چشه نمیشه به راحتی تصمیم گرفت 

توتلگرام هم پیام دادم سه روز پیش سین نزد بیس. دقیقه انلاین بود ولی سین نزد بعد از بیس دقیقه پیام داد

توتلگرام هم پیام دادم سه روز پیش سین نزد بیس. دقیقه انلاین بود ولی سین نزد بعد از بیس دقیقه پیام داد

عجب یخورده آدم رو مشکوک می کنه 

بدم میاد از اینا آنلاین سین نمیزنن 

بعد جالبه می بینن طرف پیام داده 😐

اَنا بخیر مَعکِ وَ لا غیر! 
2738
عجب یخورده آدم رو مشکوک می کنه  بدم میاد از اینا آنلاین سین نمیزنن  بعد جالبه می بینن طر ...

بهش وابسته شدم. ولی حسم میگه رفته با کسی.چند شب هی خواب میبینم هی تعبیزش میشد جدایی و نفاق از همسر.حالا اگه پیام نده که هیچ ولی پیام بده میخوام تمومش کنم