2137
2106
عنوان

شوهرم فهمید با دامادشون حرف میزدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2123 بازدید | 87 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
اول ناراحت شدم بعد دیدم واقعا جنبه ی خوبی نداره دیدن من و اون آقا تو پارک،شهرمونم کوچیکه.

کدوم شهری؟

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

نباید نیزدت 

اما خب کار توعم درس نبود 

پامیشدی میمومدی خونه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِ مان خوب است..» 🧿💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌 والا😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکهههه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو/// من در تب و تاب توعم خانه خراب توعم،،💫///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤🐥🥕🥬😐👐🏻🤏🏻🙄🧿/// تا ته تهش همه چی با خودمو خودت ،،، من عستم🙄♥///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2050

منم بگم کارت خییییییلی اشتباه بوده و حق با شوهرته یا دیگه کافیه؟؟؟؟؟؟؟

فقط من اینو هم اضافه کنم که اگر شوهر من بود دیگه منو خونه راه نمی داد...

کاش لااقل یک نفر بود که من با او،از همه چیز همانطور حرف میزدم که با خودم حرف میزنم...این کاربری برای دو نفره:من و کیبورد گوشیم؛اونم گاهی براتون درد و دل میکنه و از گذشته ها میگه😊لطفا درخواست دوستی ندهید...مرسی...اه
اهل نماز و این چیزاست مرد خوبیه،ولی شوهرم روش حساسه‌.

چه ربطی به نماز داره ...ولا همون کمربند حقته بود خوب نشستی تو پارک به دردودل خیلی کارت زشت بوده 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
واسه همین حقو به شوهرم دادم.

کار تو اشتباه بوده دخترم نباید باهاش صحبت میکردی هر مردی غیرت داره اگه خودت شوهرت و با یه آشنا می‌دیدی حس بدی بهت نمیداد بهش میگفتی زندگی شخصی شما به من ربطی ندارد یا رک بهش میگفتی شوهرم دوست نداره با مرد نامحرم هم کلام بشم شوهر خواهر شوهرت ناراحت میشد بهتر بود تا شوهر خودت ناراحت بشه به نظر من برو بگو ببخشید نمی‌خواستم این طوری بشه منم خودم دختر دارم که ازدواج کرده همیشه نصیحتش میکنم تو هم مثل دخترم عزیزم.  حالا تو صورتت زده اون خیلی خودش و نگه داشته که باز هم پیش اون حرفی بهت نزده پس غیرت یه مرد چی میشه حتی اگه بدون منظور باشه شوهر خواهر شوهرت هم قطعا منظوری داشته که گفته با هم سردیم اون می‌خواسته تو کم کم به بی راه بکشه حتی اگه نماز خون باشه 

حق با شوهرته میگفتی ببخشید کار دارم نمیتونم خانمها یه کمی پخته تر رفتار کنید

شوهرمم حرفش همینه اصلا به خاطر حرف زدنمون منو نزد میگه انقدر ساده نباش اونا دارن طلاق میگیرن یکی ببینه هزار تا حرف درست میشه برات.

2087
یعنی معذرت خواهی کنم؟؟؟

البته معذرت خواهی کن، و نگاه نکن مرده نماز میخونه و خوبه، ببین هیچ زنی حاضر نیست بیدلیل از شوهرش جدا شه ولی بعضی مردا تو رو خوبن تو خونه افتضاح، شما در هر شرایط طرف خواهرشوهرت باش چون همجنس خودته♥️

عزیزان لطفا منو لایک نکنین♥️فقط ریپلای کنین♥️ مرسی
شوهرمم حرفش همینه اصلا به خاطر حرف زدنمون منو نزد میگه انقدر ساده نباش اونا دارن طلاق میگیرن یکی ببی ...

دو روز دیگه درمیارن شما رابطه داشتید سر این خواهرشوهرت طلاق گرفته میخوای چکارکنی از شوهرت معذرت خواهی کن

1718