2157
2106
عنوان

شوهرم فهمید با دامادشون حرف میزدم...

2123 بازدید | 87 پست

خواهر شوهرم و شوهرش دارن از هم جدا میشن،من تازه یک ساله عروسشون شدم ولی مرد خوب و مهربونیه،البته خواهرشوهرم میگه بد دهنه مهربونی نمیکنه من کاری ندارم چون تو زندگیشون نیستم،امروز شوهرم رفت سرکار منم این چند وقت روحیم خوب نیست گفتم برم پارک سر خیابون شوهر خواهر شوهرمو اونجا دیدم میخواستم وانمود کنم ندیدمش اما اومد جلو سلام علیک کرد و گفت یکم حرف بزنیم از زندگیشون گفت،گفت دلم به حال بچمون میسوزه ولی با هم سردیم و این حرفا،منم چیزی نگفتم فقط گفتم هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه کلا آدمی نیستم نظر بدم یا دخالت کنم همه میدونن.

شوهرم سر کار پاش درد گرفته بود مرخصی گرفته بود بیاد خونه به منم زنگ زده بود چون هندزفری به گوشیم وصل بود و تو کیفم بود نفهمیده بودم زنگ زده.

ما هم لب خیابون نشسته بودیم رو نیمکت شوهرم اومد دید پیاده شد خودشم سلام و علیک کرد و گفت بریم خونه.

رسیدیم خونه از نگاهش فهمیدم عصبانیه گفتم بخدا من رفته بودم قدم بزنم دیدمش گفت حرف بزنیم روم نشد بگم نه،شوهرمم دو تا زد تو گوشم کمربندشو باز کرد بزنه ولی نزد،گفت تو که نمیدونی چجوریه واسه چی باهاش تو پارک نشستی یکی بیاد ببینه میدونی چه حرفایی پشت سرتون زده میشه،چرا بچگونه رفتار میکنی.

یک ساعت دیگه دیدم پاش خیلی درد میکنه دلم سوخت رفتم براش پماد و این چیزا زدم،به صورتم دست کشید چشماش پر از اشک شد.

از شوهرم نه ولی از خودم خیلی ناراحت شدم که نمیتونم قهر کنم و چند روز حرف نزنم.

البته اینم بگم شوهرم خیلی ترس خیانت از داشت،نمیدونم چرا،دوست بودیم خیلی گیر میداد اما بعد نامزدی و عروسی بیخیال شد.

به نظرتون حق با کیه؟؟؟

شما کار بسیار کودکانه و زشتی کرده اید

ولی همسرتون هم نباید کتک بزنن

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

,کار هردوتون اشتباه بود 

مقصر هم خودت بودی

سوال درمورد عروس هلندی داشتید بپرسید💖 خداجونم بابت معجزه اے ڪہ درونم گذاشتے ازت ممنونم الهے ڪہ بتونم بہ بهترین نحو تربیتش ڪنم 27 دی 99 فهمیدم باردارم 16 فرودین فهمیدم یه دختر ناز تو دلم دارم بالاخره 5 مهر 1400 دختر خوشگلم به دنیا اومد💖 😚 خدایا ازت متشڪرم ڪہ طعم دوباره ے نعمت هایت را بهم بخشیدے (کرونا) 😃

خودت اگه می دیدی جاریت و شوهرت تو پارکن چه حسی داشتی

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘
2050

نمیدونم ولی بنظرم نباید ب همین راحتی از سیلی ک ب ناحق خوردی بگذری

شیرازیا مامای همراه خواستین بگین بهترینشو معرفی کنم بهتون     اینم خیلی دوس دارم👈  اصلا یکی از دلایل عضو نینی سایت شدن همین بود اگه دیدین یجایی جاش نیس فرستادمش کاریم نداشته باشین  راستی پسرمم عاشقشم ولی مثل جغد همش بیداره  ی چیز دیگه بگم دیگه تموم از مردای باردار نینی سایتم متنفرم  ب خصوص اوناییش ادا مودب هارو در میارن     
2143

فقط فقط حق با شوهرته.

کسی که خانواده شوهرت بهش دید خوبی ندارن تو هرچی هم بگی فقط حرف میزدیم اونا باور نمیکنن.

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

چه رفتار زشتی داشت شوهرت بدم اومد

از مردی که کتک میزنه نفرت دارم لیاقت مهربونی ندارن

درثانی طرف فامیل و اشناست مگه میشه ادم سرشو بلانسبت مثل چی بندازه پایین بره حرف نزنه. شما کار اشتباهی نکردی ادب رو به جا اوردی

چی بگم که سکوت بهتره...

ببین شوهرت راست گفته. چون اون ها با هم خوب نبودن اگه کسی میدید هزار فکر میکرد. وقتی هم زنگ زده به هر دلیلی جواب ندادی بعدم با این صحنه روبرو شده. 🤦‍♀️ فکر آدم منحرف میشه. ان شا الله دیگه حواست رو جمع کن و حس اطمینان بهش بده. زن و شوهر اگه دلشون بابت خیانت از هم چرک بشه درست شدنش تقریبا محاله

2051