2726
عنوان

اولین سونوگرافی در بارداری

78 بازدید | 5 پست

خانما  لطفا راهنمایی کنید، من هفته 7بارداری هستم تقریبا 1هفته بعد میرم سونوی تشکیل قلب ولی خییلی استرس دارم میترسم برم بگن قلب تشکیل نشده، از علائم تشکیل نشدن قلب چیزی میدونین یا اطلاعاتی دارین بگین ممنون میشم، من 6ماه پیش هم یه سقط بخاطر بارداری پوچ داشتم

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

همین استرس و نگرانی حالتو بدتر میکنه

ب خداتوکل کن و ایه الکرسی بخون هرشب ان شاء الله ک تشکیل شده هیچ نگرانم نباش 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=208884563]همین استرس و نگرانی حالتو بدتر میکنه ب خداتوکل کن و ایه الکرسی بخون هرشب ان شاء الله ک تشکیل شده هی ...[/QUOTE بله عزیزم چشم حتما مرسی بابت دلداریتون❤️❤️

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
2728
من شنیدم علائم نداره سعی کن استرس نداشته باشی بسپار به  خدا

توکل بخدا 

دیروز دکتر رفتم گفت اگه تونستی تا هفته 11صبر کن که هم غربالگری برو هم سونو قلب، اگه هم نتونستی صبر کنی دو هفته بعد برو سونو چون زودتر بری شاید زود باشه و فعلاتشکیل نشده باشه اونوقت نگرانی و استرست چند برابر میشه