2733
2734

یا کلا همه بعد از‌ زایمان اضافه وزن دارن ؟ 

چه وزن بارداری نرمال باشه چه اضافه وزن بارداری داشته باشیم

من قبل بارداری 68 بودم بعد 16 کیلو تو بارداری اضافه کردم شدم 84.

بعد از یک سالو نیم الان شدم 61. حوصله داشته باشی بعد زایمان فعالیتتو زیاد کنی پرخوری هم نکنی از اولش هم لاغرتر میشی

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من دختر اولم 7کیلو.اضافه شدم فقط دخترم 3نیم کیلو بود بعد زایمان ده روز بعد رفتم وزن همون وزن قبل بودم.دختر دومم ترکوندم 20کیلو.اضافه داشتم الان بعد یکسالو نیم برگشتم ب وزن قبل با ورزش و کالری شماری 

‹ من یک کاشفم! کاشف دلَِخَِوَِشَِےَِ هَِاَِےَِ کَِوَِچَِکَِ ! ›
2738
وای یعنی همینجوری میمونه ؟ 😑

چی همینجوری میمونه؟ وزنت؟ 

نه دیگه دارم میگم که بعد از زایمان کلی لاغر میشی. 

من دو ماهگیه دخترم 13 کیلو کم کرده بودم. 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
من قبل بارداریم 55 بودم بعد شدم 73 الآنم بعد از 7ماه که زایمان کردم 63کیلو هستم و یه شکم بزرگ و آویز ...

منم ۵۳_۵۴ ام با قد ۱۶۰...مجردم 

دوس دارم چاق شم به ۶۰ برسم هی بم میگن نکن بعد ازدواج و بچه داری خودت چاق میشی😢

منم ۵۳_۵۴ ام با قد ۱۶۰...مجردم  دوس دارم چاق شم به ۶۰ برسم هی بم میگن نکن بعد ازدواج و بچه دار ...

نه اصلا پر خوری نکن وزنت عالیه مواظب باش چاق نشی منم وزن و قدم عین تو بود قبل ازدواجم الان 63کیلو‌هستم 

نه اصلا پر خوری نکن وزنت عالیه مواظب باش چاق نشی منم وزن و قدم عین تو بود قبل ازدواجم الان 63کیلو‌هس ...

من خیلی دوس دارم چاق شم خیلی بم میگن ریزی...

همه اطرافیان و دخترای فامیل و آشناها چاق و درشت هستن😢

مخصوصا الان که خواستگارم قدش ۱۸۸ و هیکلی وخیلی پر هست...

میگم یوقت خوشش نیاد از من🥴دارم مغزمو با این فکرا میسابم

2706