2703
2553

اول قضیه خیانتو تعریف کنم که دیروز خیلیا پرسیدن قضیه چیه

من بخاطر فیلم پ. ورن دیدن به شوهرم شک داشتم همیشه تا اینکه دفعه آخر شب عاشورا قسم خورد که دیگه واقعا توبه کرده ولی بعد اون یکی دوبار دیدم فی. تر شکن دانلود کرده دوباره بهش شک کردم 

یه برنامه نصب کردم که بتونم صداشو بشنوم (قبلا گفتم الانم میگم تورو جان عزیزتون نپرسید چه برنامه ای به هیچ عنوان نمیگم توروخدا دیگه شما عصبیم نکنید، 😭😭😭😭) از صبح تو برنامه بودم حواسم بود ببینم کاری میکنه یا نه 

چیزی ازش ندیدم در مورد فیلم دیدن ولی یه چیزایی شنیدم که ای کاش میمردم کر میشدم نمیشنیدم 

شوهرم داشت با دو تا از دوستاش حرف می‌زد 

شوهرم چند وقته میره اسنپ کار میکنه 

اولیش درمورد یه دختره بود که داشت میرفت پارتی کلی با شوهرم گفته خندیده شوهرمم دل به دلش داده بود و آخرشم دختره رفتنی به شوهرم چشمک زده 

بعدش دوستاش از این گوه کاریا تعریف کردن 

بعد اون شوهرم از یه دختره تعریف میکنه که دختره می‌گفته با پسرا عشق و حال میکنه 

شوهرم بهش میگه از این جاده بریم دختره میگه نه میترسم از اینجا بریم کاری باهام نکنی ‌شوهرم میگه پس گنده گ. وزی کردی یا اینجوری میگی آنتن من بلند شه 😭😭😭😭😭میرن تو جاده دختره دستشو میذاره روی پای شوهرم بعد شوهرم میگه خانوم پای خودتو با پای من اشتباه گرفتیا دختره میگه پلی وسطتم میگیرم 😭😭😭😭بعد شوهرم گفت تا مقصد بهم حال داد😭😭😭😭

بازم یه چند تا چیز با دوستاش میگن که نا ندارم تعریف کنم 

وای باورم نمیشه

بازم حالم بد شد 😭😭😭تپش قلب گرفتم 

اینارو بخونید تا شبو که شوهرم اومدو بگم 

نمیخواستم به روش بیارم ولی نتونستم قلبم از جاش کنده میشد وقتی میومد بغلم می‌کرد 😭😭😭😭😣😣😣😣😣طول میکشه تا تایپ کنم صبر کنید راهنمایی میخوام ازتون 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چه شوهرت لاشیه و لاشی تر از اون اون زنایی هستن که کرم میریزن 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2714

شب اومد من نتونستم عادی رفتار کنم خودمو زدم به سر درد که زیاد پاپیچم نشه 

اومد دید اینجوری ام گفت چرا رنگ و روت پریده چرا اینجوری بلند شو بریم دکتر 

گفتم نمیام نگران شده بود زنگ زد مادرش مامان حال سارا (اسم مستعار ) بده مامانش زنگ زد بهم چیشده زهرا آماده شو میایم ببریمت دکتر 

گفتم خوبم خلاصه خیال اونارو راحت کردم دیگه زنگ نزنن 

حالا شوهرم هی به حال من نگاه می‌کرد هی بغض می‌کرد میگفت چرا اینجوری شدی تا حالا اینجوری ندیده بودمت 😭

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

زهرا ،سارا

دو دقیقه دیگه اقدس میشه

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
خب شوهرت چیکار کنه که اون زن هرزه بوده به نظرم نذار اسنپ کار کنه کلا جاهایی که با زن جماعت برخورد دا ...

کرم از همجناسایه خودمونه با هر بیشرفی س ک س میکنن و زندگیا رو به هم میریزن 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

وای خدا☹️😣چقدر زیاد شد کثیف کاریااا

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2706