2137
2106

اول قضیه خیانتو تعریف کنم که دیروز خیلیا پرسیدن قضیه چیه

من بخاطر فیلم پ. ورن دیدن به شوهرم شک داشتم همیشه تا اینکه دفعه آخر شب عاشورا قسم خورد که دیگه واقعا توبه کرده ولی بعد اون یکی دوبار دیدم فی. تر شکن دانلود کرده دوباره بهش شک کردم 

یه برنامه نصب کردم که بتونم صداشو بشنوم (قبلا گفتم الانم میگم تورو جان عزیزتون نپرسید چه برنامه ای به هیچ عنوان نمیگم توروخدا دیگه شما عصبیم نکنید، 😭😭😭😭) از صبح تو برنامه بودم حواسم بود ببینم کاری میکنه یا نه 

چیزی ازش ندیدم در مورد فیلم دیدن ولی یه چیزایی شنیدم که ای کاش میمردم کر میشدم نمیشنیدم 

شوهرم داشت با دو تا از دوستاش حرف می‌زد 

شوهرم چند وقته میره اسنپ کار میکنه 

اولیش درمورد یه دختره بود که داشت میرفت پارتی کلی با شوهرم گفته خندیده شوهرمم دل به دلش داده بود و آخرشم دختره رفتنی به شوهرم چشمک زده 

بعدش دوستاش از این گوه کاریا تعریف کردن 

بعد اون شوهرم از یه دختره تعریف میکنه که دختره می‌گفته با پسرا عشق و حال میکنه 

شوهرم بهش میگه از این جاده بریم دختره میگه نه میترسم از اینجا بریم کاری باهام نکنی ‌شوهرم میگه پس گنده گ. وزی کردی یا اینجوری میگی آنتن من بلند شه 😭😭😭😭😭میرن تو جاده دختره دستشو میذاره روی پای شوهرم بعد شوهرم میگه خانوم پای خودتو با پای من اشتباه گرفتیا دختره میگه پلی وسطتم میگیرم 😭😭😭😭بعد شوهرم گفت تا مقصد بهم حال داد😭😭😭😭

بازم یه چند تا چیز با دوستاش میگن که نا ندارم تعریف کنم 

وای باورم نمیشه

بازم حالم بد شد 😭😭😭تپش قلب گرفتم 

اینارو بخونید تا شبو که شوهرم اومدو بگم 

نمیخواستم به روش بیارم ولی نتونستم قلبم از جاش کنده میشد وقتی میومد بغلم می‌کرد 😭😭😭😭😣😣😣😣😣طول میکشه تا تایپ کنم صبر کنید راهنمایی میخوام ازتون 

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

چه شوهرت لاشیه و لاشی تر از اون اون زنایی هستن که کرم میریزن 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

شب اومد من نتونستم عادی رفتار کنم خودمو زدم به سر درد که زیاد پاپیچم نشه 

اومد دید اینجوری ام گفت چرا رنگ و روت پریده چرا اینجوری بلند شو بریم دکتر 

گفتم نمیام نگران شده بود زنگ زد مادرش مامان حال سارا (اسم مستعار ) بده مامانش زنگ زد بهم چیشده زهرا آماده شو میایم ببریمت دکتر 

گفتم خوبم خلاصه خیال اونارو راحت کردم دیگه زنگ نزنن 

حالا شوهرم هی به حال من نگاه می‌کرد هی بغض می‌کرد میگفت چرا اینجوری شدی تا حالا اینجوری ندیده بودمت 😭

2165
خب شوهرت چیکار کنه که اون زن هرزه بوده به نظرم نذار اسنپ کار کنه کلا جاهایی که با زن جماعت برخورد دا ...

کرم از همجناسایه خودمونه با هر بیشرفی س ک س میکنن و زندگیا رو به هم میریزن 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

وای خدا☹️😣چقدر زیاد شد کثیف کاریااا

عضو🟣گروه رز بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜ملکه اردیبهشت 💜💜چالش پاییزه تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۷۲🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۹ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم روز تولدمه  یه دی ماهی 😂 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2183

هی میومد بغلم می‌کرد نازم می‌کرد حالم از دستاش بهم می‌خورد 😭😭بعدش یه عدسی درست کردم که مثلا مریضم اونو بخوریم 

از اون خواستم بخورم انقد عصبی شده بودم معدم ریخته بود بهم رفتم دستشویی عق زدم 

از دست شویی اومدم بیرون دیگه نتونستم تحمل کنم رفتم اتاق خواب افتادم زمین 

شوهرم اومد دنبالم که بلند شو بریم دکتر توروخدا چرا اینجوری شدی 

بلند شدم به زور

دیگه طاقت نیاوردم یه سیلی محکم زدم تو صورتش 

شب اومد من نتونستم عادی رفتار کنم خودمو زدم به سر درد که زیاد پاپیچم نشه  اومد دید اینجوری ام ...

،،شوهرت به دوستاش خالی بسته ،،،مطمئن باش،،،برادرشوهرم فقط خالی می بنده همه دیگه می شناسنش واسه خودش کلاس میزاره

التماس دعا دارم 
کرم از همجناسایه خودمونه با هر بیشرفی س ک س میکنن و زندگیا رو به هم میریزن 

چه دیدگاه بدی.تقصیر دو طرفه س

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون میشم لایک نکنید.اگه کاری دارید ریپلای کنید.با تشکر
شب اومد من نتونستم عادی رفتار کنم خودمو زدم به سر درد که زیاد پاپیچم نشه  اومد دید اینجوری ام ...

اسم مستعارخودت میگی سارا بعد لو میدی زهرا

اینجا خیلی ها رو دیدم که دل سیاه و شخصیت عقده ای دارن. دست خودشون نیس فقط تربیت پدرومادرشون به تاراج میذارن اوناهم مقصرن که آدم عقده ای تحویل جامعه دادن. جواب ابلهان ممنوع با نادان بحث کردن ممنوع. (نی نی یارها ماشالا فقط طرفدار اونا وفقط با قفل کردن تاپیک بحث تموم میکنن جای اینکه تعلیقشون کنن اینجاهم عدالت نیست وای به دنیا که عدالتی داشته باشه)