2726
عنوان

پارک دوبلم درست درنمیاد

112 بازدید | 13 پست

هنوز ثبت نام نکردم با شوهرم میرم یاد میگیرم

همه چیو کلا یاد گرفتم 

حتی تو جاهای شلوغم میشینم

ولی پارک دوبلم بد درمیاد

فرمون دومم خراب میشه.

ینی میرم کنار ماشین وایمیستم.لچکی رو میبینم.میچرخونم 

ولی زیاد چرخیده میشه.ماشین گیر میکنه

یا اگه فاصله مو بیشتر کنم از ماشین بغلی ماشینم از جدول یه متر فاصله میگیره

چیکارررررر کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بهتره بزاری تا ثبتنام‌کنی وبا مربی تمرین کنی اینجوری قاطی نمیکنی.اونا خیلی قشنگگگ توضیح میدن۱۲ جلسه کم نیست.یاد میگیری

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
مشکل من، این رانندگی انگار توی خون مرد هاست داداش ۱۴ سالم بهتر از من رانندگی مبکنه

من همه چیزم عاااالیه

تا دنده سه قشنگ مسلطم

دور دفرمونم عااالیه

دنده عقب

پارک سنگچین 

کلا همه چی

ولی دوبلو یاد نمیگیریم

ینی اصلا نمیدونم مسکلم کجاس که خراب میشه

من همه چیزم عاااالیه تا دنده سه قشنگ مسلطم دور دفرمونم عااالیه دنده عقب پارک سنگچین  کلا ه ...

سعی کن به همسرت وقتی داره دوبله پارک می‌کنه بی نهایت دقت کنی

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570

سلام به من که مربیم گف ایینه ها ماشین مقابل هم قرار بگیرن بعد ی دور فرمون میچرخونم ک قسمت پایین فرمون دوباره بیاد سمت پایین بعد دنده عقب ک زدیم  تا جایی که ایینه  و چراغ عقب ماشین مقابل هم بشن و از تو اینه ام عقب ماشین خودتون با جدول به صورت عدد هشت بشه همین 

سلام به من که مربیم گف ایینه ها ماشین مقابل هم قرار بگیرن بعد ی دور فرمون میچرخونم ک قسمت پایین فرمو ...

البته موقعی که ایینه مقابل چراغ عقب شد کامل باید فرمون رو بچرخونین بعد دنده عقب برین