2157
2106
عنوان

پارک دوبلم درست درنمیاد

84 بازدید | 13 پست

هنوز ثبت نام نکردم با شوهرم میرم یاد میگیرم

همه چیو کلا یاد گرفتم 

حتی تو جاهای شلوغم میشینم

ولی پارک دوبلم بد درمیاد

فرمون دومم خراب میشه.

ینی میرم کنار ماشین وایمیستم.لچکی رو میبینم.میچرخونم 

ولی زیاد چرخیده میشه.ماشین گیر میکنه

یا اگه فاصله مو بیشتر کنم از ماشین بغلی ماشینم از جدول یه متر فاصله میگیره

چیکارررررر کنم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

مشکل من، این رانندگی انگار توی خون مرد هاست داداش ۱۴ سالم بهتر از من رانندگی مبکنه

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را                                                                     ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان مارا

عزیزم بهتره بزاری تا ثبتنام‌کنی وبا مربی تمرین کنی اینجوری قاطی نمیکنی.اونا خیلی قشنگگگ توضیح میدن۱۲ جلسه کم نیست.یاد میگیری

از نظر روانشناسی، فقط کسایی که شما دوسشون دارین میتونن قلب شمارو بشکونند...بقیه فقط میتونن شما روعصبانی کنند🤗🤗  
2050
مشکل من، این رانندگی انگار توی خون مرد هاست داداش ۱۴ سالم بهتر از من رانندگی مبکنه

من همه چیزم عاااالیه

تا دنده سه قشنگ مسلطم

دور دفرمونم عااالیه

دنده عقب

پارک سنگچین 

کلا همه چی

ولی دوبلو یاد نمیگیریم

ینی اصلا نمیدونم مسکلم کجاس که خراب میشه

من همه چیزم عاااالیه تا دنده سه قشنگ مسلطم دور دفرمونم عااالیه دنده عقب پارک سنگچین  کلا ه ...

سعی کن به همسرت وقتی داره دوبله پارک می‌کنه بی نهایت دقت کنی

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را                                                                     ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان مارا

سلام به من که مربیم گف ایینه ها ماشین مقابل هم قرار بگیرن بعد ی دور فرمون میچرخونم ک قسمت پایین فرمون دوباره بیاد سمت پایین بعد دنده عقب ک زدیم  تا جایی که ایینه  و چراغ عقب ماشین مقابل هم بشن و از تو اینه ام عقب ماشین خودتون با جدول به صورت عدد هشت بشه همین 

سلام به من که مربیم گف ایینه ها ماشین مقابل هم قرار بگیرن بعد ی دور فرمون میچرخونم ک قسمت پایین فرمو ...

البته موقعی که ایینه مقابل چراغ عقب شد کامل باید فرمون رو بچرخونین بعد دنده عقب برین