2726
عنوان

نگرانم چرا اینجوری شد بدنم

153 بازدید | 13 پست

جمعه رفتیم استخر ،ابش سرد بود نه خیلی ، شب خوابیدیم صبحش ک پاشدیم تا رفتم سرویس بهداشتی یکدفعه رنگم شد مثل گچ ، فشارم افتاد دلدرد گرفتم دلا دلا خودم به اتاق رسوندم نفسم بالا نمیومد ، تکون نمیشد بخورم ،زیر دلم و سمت چپ شکمم تیر میکشید انقد چایی نبات بزور بهم دادن تا آروم شد دردش واقعا در حد مرگ بود، چهار پنج روز دردش خفیف باهام بود همه میگفتن چایی بوده و.....اما چاییده باشی سریع خوب نمیشی ک، بعد پنج روز، دیشب احساس گرفتگی سمت چپ شکمم کردم امروز صبح ۶ روز مونده به موعدم پریود شدم 

چرا اینجوری شد ،

کیست نداشتی؟

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببشتریاآب استخر روبدنشون نمیسازه دوست من شناکه میرفت مشابه شماشدگفته بوددکتربه خاطرکولری هست که به آب میزنن وایناولی اکرتمیزکننده آب تواستخرنریخته بودن ممکنه بدنت آب کشیده باشه بالاوآبه کثیف بوده که اینجورشدی

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
حتما پیش دکتر زنان برید، شاید یه کیست داشته باشید چون معمولا این دردهای تیرکشنده از کیست تخمدان ناشی ...

شاید ولی آخرین سونو کیست نداشتم شاید ایجاد شده و ترکیده چون دردناک بود

احتنال اینکه کیستت ترکیده باشه خیلییی زیاده ببین چنان دردی داره ک من رفتم دستشویی دیگ نتونستم یلند شم‌نیم ساعت درد وحشتناک داره رفته رفته کم میشع ببخشید اینو میگم ولی حتی ب مقعد هم‌فشار میاره و درد میکنه انگار چاقو میکنن تو بدن ادم من دوبار ترکیده کیستم بررگ‌هم بودن چنین دردی رو تجربه کردم